Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ilyen szar párkapcsolati téren? Lehet ezen változtatni?

Figyelt kérdés
az a helyzet hogy 18 éves vagyok,és még soha nem volt pasim...nem vagyok ronda állítólag nagyon is szép,de egyszerűen félek,rágörcsölök,nem tudok feloldódni ismerkedéskor...akik legjobban bejönnek,azok felé tudok legkevésbe nyitni...és alapból eléggé visszahúzódó típus vagyok,aki nem szeret a társaság középpontjában lenni...tudnátok tippeket adni?
2013. nov. 2. 21:24
 1/3 anonim ***** válasza:
78%
Csak annyit mondhatok, hogy itt lesz rád bőven jelentkező.
2013. nov. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Énis ilyen vagyok kedves leányzó sajnos, megértelek :( 17/F
2013. nov. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát figyelj..harcos pajtás jól beszél ha van kedved beszélgetni írj privátot egyébként régen én is ilyen típus voltam rágörcsöltem a csajokra nagyon meg mindig azon gondolkoztam hogy mit mondjak neki
2013. nov. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!