Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most mi lehet?

Figyelt kérdés
szakitottam oktoberben a baratnommel,de valahogy harom het utan rajott,hogy megis csak engem szeret. november elejen talalkoztam,vele es megbeszeltuk,azt hogy mi tortent es hogy mi lesz,de nem jottunk ossze. Utanna ra egy hetre osszevesztunk es en facebookon kitiroltem az ismeroseim kozul. Karacsony elott egy hettel kb bejelolt de en visszautasitottam. ra negy napra megtortent ugyan ez,es akkor is visszautasittam. December 25.-en karacsonykor ramirt viberen,hogy mi ujsag van velem,hogy milyen a suli,milyen a karacsomy,szoval kereste a tarsasagomat. ra masnap bevalotta,hogy december ota minden heten egyszer kb sirt miattam,mert eszebd jutottak az emlekek,amit velem el toltott,es megmondta nekem,hogy akar van valakije akar nincs minden fiuba engem keres. elmondta hogy nagyon feltekeny a lany barataimra akik vannak nekem mult het penteken,pedig este az az uzenet vart,hogy sajnalja,de nem erez semmit,ekkor folhivtam es elmondtam neki hogy etesse be massal is ugyan ezt a sz*rt es ennyi volt. Tegnap ota teljesen depis uzenetek ir ki facebookra,mert a haverjaim elmondjak.... ez most mit jelenthet? szeret,de nem tudja eldonteni hogy mit akar? fel even belul fog keresni?
2014. jan. 1. 22:17
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
tipikus éretlen, egoista p*csa. ha nem kell valakinek, teper utána, mert nem bírja a hiúsága, hogy ejtve van, de ha célt ér, ugyanúgy játszik tovább a sráccal.
2014. jan. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ott a pont.
2014. jan. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!