Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok titeket zavarna, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok titeket zavarna, ha a pasitok nélkületek is menne bulizni azzal az indokkal, hogy sajnos nem tud mit tenni és ő szeretne menni? Fiúk szerintetek ez véletlen, vagy oka van? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Csak arra vagyok kíváncsi,hogy komoly kapcsolatban simán lehet ilyen? Nem szeretnék olyan lenni,aki megtílt olyat is, amit nem kéne,vagy bármit is.Ha pl csak beugrani tudtam 1 buliba,azért hogy ne legyen rossz neki,de ő még utána végig maradt ez kisebb gondnak tartanátok, vagy hülyeség ezzel foglaľkozni? Többször volt olyan,hogy nem tudtam menni,de ő szeretett volna és ment.Csinált bulit is 1-szer tudtam róla,de alapból úgy volt vele,h. nem megyek, mert úgy sem érek rá,mivel érettségi időszak volt ( bevolt osztva nekem minden tudtam volna menni) Vagy ment lagziba engem azért nem vitt, mert úgy sem tudtam volna haza menni és ő nem akar vezetni, mert inni akart,más megoldáskeresés bonyolult volt neki.Ezeket azért írtam le, mert már magam sem tudom,hogy most az utóbbi szituációról ezek után mit gondoljak...
2014. jan. 2. 15:13
 1/10 A kérdező kommentje:
Egyébként szeretek bulizni és ő is azt mondja, akkor a legjobb, ha vele vagyok
2014. jan. 2. 15:17
 2/10 anonim ***** válasza:
Ezzel csak az a bajom, hogy nem azt mondja, hogy szeretne kicsit nélküled bulizni(ez még nem lenne baj), hanem béna kifogásokat talál ki. Konkrétan leráz téged. Beszéld meg vele.
2014. jan. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem eléggé neveletlen, mivel barátnő előtt nem kellene lerészegedni.. Bár én fiu vagyok, engem is nagyon zavarna, ha a barátnőm állandóan menne nélkülem.. Ott az alkohol, retardált pasik, akik minden részeg csajra ráhajtanak.. Hát én nem voltam nyugodt, mikor ő ment, persze olyan társasággal, aki nem vigyázott rá.. Igen, zavarna :3 Bár szerintem meg lehet beszélni.. :)
2014. jan. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha nektek kell ez a szabadság, és mellette teljesen megbíztok egymásban, akkor szerintem rendben van. Én is volt hogy külön mentünk a párommal, mondjuk mi nem buliba, hanem pl kirándulni, vagy barátokhoz, vagy ő elment olyan koncertre, amit én nem szeretek.
2014. jan. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Költőnő? ***** válasza:

nálam az eleve alap, h külön is eljárunk

meg a pasiknak ez kell. Söröznek, nem értik a nőket, morognak, bütykölnek, horgásznak, büfögnek, röhögnek. Aztán hazajönnek és nagyon szeretnek érte, h nincs balhé.

Nekem simán belefér, h vele tartsak, mert érdekelnek az ilyesmik, de menjen csak néha egyedül.

milyen jó egy ilyen után hazamenni egy nem hisztérika nőhöz ;)

2014. jan. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Én mióta vele járok sosem mentem el nélküle még bulizni. Ha mondaná, hogy egymás nélkül is bulizzunk nem lenne a legjobb,de belemennék szerintem. Engem is ez zavar, hogy béna magyarázatot kapok mindig meg olyan mintha hülyének nézne. Amikor érettségi előtt v.mikor csinált bulit és mikor látta ,h. rosszuleset,amiért nem szólt csak azután kérdezett meg.ah. mennék-e csak így kinek esik jól menni...
2014. jan. 2. 15:29
 7/10 Költőnő? ***** válasza:

azért pl egy lagzi más, ott fel sem merült soha h külön menjünk.

Amúgy ha külön akar menni olykor nem értem, miért kellenek ezek a béna kifogások.

Elédáll h menne, Te meg azt h oké, vigyázz magadra.

Ennyire egyszerű

2014. jan. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hát igen. Arra is gondoltam már, hogy csak nélkülem tud felszabadulni...nem tudom... :/
2014. jan. 2. 15:43
 9/10 Költőnő? ***** válasza:
az monnnyuk megint nem a legjobb verzió
2014. jan. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
De mással is volt már ilyen?
2014. jan. 2. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!