Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összevesztem a pasimmal mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összevesztem a pasimmal mert véletlen leégettem a barátaink előtt. Sajnos mindenen nagyon megsértődik, mostis ha belépek msnre és ráírok egyből kilép. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2011. márc. 7. 19:39
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Ha bocsánatot kértél, akkor innentől kezdve hagyd őt. Bocsánatot kértél, ha elfogadja akkor elfogadja, ha nem akkor nem. Ha meg nem kértél bocsit akkor tedd meg.. és utána ne keresd. Ezzel csak adod alá a lovat és nyeregben fogja érezni magát.. és ne alázkodj meg előtte!
2011. márc. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

hogy égetted le? ez azért nem mindegy.

de ha nem akartál szándékosan rosszat, és mégis haragszik, akkor bizony nagyon rossz természete van.

2011. márc. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
hát írta nekem hogy nem tud idejönni mert a teknőseit ápolgatja (msnre) én meg marha voltam és egyből ment volna a másolás+beillesztés a barátnőknek hogy milyen cuki meg minden, de rossz csoportba küldtem el, oda ahol ő is benntvan...
2011. márc. 7. 19:50
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

ez cuki:)))

ha emiatt megsértődött, akkor ő egy Hisztis Herceg.

Neveld meg.

(de azért lehet, hogy nem kéne kibeszélni a fiudat a lányokkal. ez nem tul intim.)

2011. márc. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Moszuke ***** válasza:

engem is kibeszél a párom a csajok előtt, de én legalább tudok róla:D

nem zavar.. mert nem tagadom meg azt ami vagyok.. bár szerencsére nem 100%részletességgel árul el dolgokat:) legalább is én nem úgy hallom:D

csak elmondja hogy sírtam pl a vállán.. de hogy miért azt már nem részletezi..:D szal nem gáz^^

nem tagadom.. ez vagyok én:)

ez a srác talán nem is azon sértődött be hogy a teknősök meg mittomén, hanem talán az elven, hogy te kibeszéled őt.

23/f

2011. márc. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

A volt barátom is ilyen volt. Amikor aztán össze vesztem vele, és nem hagytam magam, besértődött. Nem hívtam, mert tényleg olyanokat is vágott a fejemhez. Majd ő hívott, hogy bocsássak meg neki, mert egy marja volt.

Nem kell mindent elnézni neki, ha bocsánatot kértél, akkor bocsánatot kértél. A seggét ne nyald ki esetleg?

18/l

2011. márc. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

*marha.


Most olvastam el a válaszod közben. :) Ez nem nagy dolog, tényleg hisztis ha ez miatt borul ki. Esetleg az, hogy kibeszéled őt.

2011. márc. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
hát igen...általában a bocsánatkérés a kanok dolga:D én is besértődök,persze nem indokolatlanul,de a vége mindig az,hoyg szinte én kérek bocsánatot,mert a nőm is elkezd berágni:D hülyeség az egész,de hát ez van...én néha szeretem,ha megsértődök és egy kicsit jön oda hozzám,hogy "naaaa...nem úgy gondoltam",satöbbi,puszilgat,csak aztán átesek a ló túlsó oldalára és csinálhatom ugyanezt én...:D ez ilyen.ez van.hagyd rá egy kicsit,ha nem javul,akkor azért ne ejtsd le teljesen:D
2011. márc. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!