Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora értékben veszel karácsonyi ajándékot párodnak és mit?

Figyelt kérdés
2009. nov. 28. 22:19
 1/8 anonim ***** válasza:
sztem nem kell olyan nagy árra gondolni minimális bár szerintem az iylen kézzel készült mütyűröket is szeretik ! pl hógömb :)
2009. nov. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én egy könyvet veszek neki, kb. 4 ezer Ft-ért, meg csinálok valami kis ajándékot még kézzel, de az szinte semmibe sem fog kerülni.
2009. nov. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Elsősorban lányok válaszát várom, ki mit vesz barátjának.

Ötlet gyűjtés...:)

2009. nov. 28. 22:21
 4/8 anonim válasza:
én is dilemmába vagyok...mi másfél éve vagyunk 1ütt és már mindenfélét kapott tőlem.könyv kizárva sajna...hát én olyan 6-7 ezer körülre gondoltam.esetleg vegyél parfümöt,v esetleg ezüst gyűrűt.tőlem sznapjára azt kapott és nagyon örült neki.
2009. nov. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én veszek neki egy könyvet(4ezer),akkor egy képkeretet és közös képet belerakok:)(1ezer) +még ruhát(5ezer):)


23/L.

2009. nov. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én egy nyakkendőt vagy egy inget... Mondjuk pl szülinapjára kaucsuk karkötőt kapott. :):)

16l

2009. nov. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

én fiú vagyok és... tudom nem vagyunk egyformák de a pafümöt én választom ki nem szeretem kapni...

A nyakkendőt is

A könyv a legtutibb!

annak nagyon örülök ha olyat kapok amit szeretnék, de fontos hogy írj bele az elejébe egy pár sort, és az sem baj ha fújsz rá egyet (az írásra) a kedvenc parfümödből!

Én ezt imádom és... gyakran leveszem a könyvet a polcról csak hogy beleszagoljak:)

szóval ne ékszert vegyél,vagy valami elektronikus kütyüt,(biztos kell neki pendrive,sd kártya, Ram).... ezek hasznos ajándékok...de nem túl romantikusak....

Ha a könyvet nem szeretnéd akkor mondjuk vegyél neki egy szexi fehérneműt(természetesen nőit a te méretedben)

És ne átadd neki, hanem vegye le rólad:) az nagyon jó:D

2009. nov. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

elmult 3 év alatt rengeteg dolgot kapott már (óra,figuráspendrive,bonsai,plüss,általamrajzolt képek,ruhák,figurásboxerek,szinházbelépő,kenceficék,könyvek,pizsi+fogkefe ami marad nálam,polc a szekrényemben,és még sorolhatnám),ugyhogy most kocsihoz kap hozzávalot 8ugyis mindig aztmondja hogy kocsihoz sose vesz neki senki semmit:D),az 10ezer körül lesz,max 15,majd attol függ milyet néz ki

de mivel ez nem meglepi,ezért valami meglepit még kigondolok majd,lehet kap kulcsot a lakásomhoz:)

(ez a magadnak csiniruci ajándék csak szüzkisfiuknak ajándék,amugy csak htköznap feldobására jó,nem karácsonyra)

22/L (24/F)

2009. nov. 29. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!