Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek a párom megváltozott?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a párom megváltozott?

Figyelt kérdés
Jó pár hónapja meglopott engem. A pénzérme gyűjteményemből elvett pár darabot, de amikor lebukott, akkor visszaadta és az összes még mindig megvan nekem. Azóta szerzett nekem régi papírpénzeket,fizette a mozijegyeimet, nekem minden nap hoz nekem valami finomságot. Sőt. Még a szüzességét is nekem adta pár hete. Szerintetek tényleg megváltozott?

2014. jan. 2. 22:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát előtte milyen volt? Lehet, hogy van benne némi kleptomániás hajlam.
2014. jan. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Előtte egy kicsit távolságtartó volt. Még a puszi és a csók is ritka volt. És ritkán mondta azt, hogy szeret engem.

Azóta azt is egyre többször mondja.

2014. jan. 2. 23:02
 3/3 anonim ***** válasza:

Meglopott, s még mindig vele vagy?

Igen, bűntudata megváltoztatta, de tapasztalataim alapján ez egy jelenlegi helyzet. Most épp engesztelni akar, csakhogy, tudod hogy van, aki egyszer hazudott, lopott csalt, az többször is megismétli...

Én nem azt mondom, hogy újra meg fog lopni, csak azt, hogy én bíznék egy ilyen emberben...

2014. jan. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!