Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolat szerintetek mennyi távval működik?

Figyelt kérdés

még 500km. belefér szerintetek?

ha nem, akkor szerintetek mennyi a max?


2014. jan. 3. 01:04
1 2
 1/14 LePeDő ***** válasza:
én 2000 km-rel vagyok a párommal.. Nekünk belefér. Az 500 igazán nem olyan szörnyű, ha szeretitek egymást. :)
2014. jan. 3. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

szerintem nem a táv a lényeg, hanem az hogy mennyire vagytok fontosak egymásnak...

szerintem inkább itt az a kérdés, hogy a kapcsolatotok kibír-e egy ekkora távot...mert még 500km is megoldható szerintem ha eltökélten szeretitek egymást, hiszen a közlekedés hétvégente megoldható szerintem :)

2014. jan. 3. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Didiiayer ***** válasza:
Szerintem ez ember függő meg, hogy milyen gyakran tudnak találkozni, de úgy gondolom 500km-nél azért már kicsit nehezebb működtetni egy kapcsolatot.
2014. jan. 3. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
és az anyagiak? útiköltség? azt hogy oldjátok meg? :/
2014. jan. 3. 01:08
 5/14 anonim ***** válasza:

tőlem barátnőm 100km re lakik :/ csak suliba találkozunk de én ezt se bírom :( de akkor is valahogy azt a pár napot nélküle túlélem mert suli után is még együtt vagyunk egy darabig... mivel ő csak a szomszéd faluba lakik ( a sulihoz képest) csak én lakok ilyen messze... úgyhogy kolis is vagyok.... de szeretjük egymást úgy hogy ez még elmegy...

de ha nem tudnám megoldani hogy szinte minden nap lássam úgy már lehet hogy nem érné meg :(

2014. jan. 3. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
ha nem vagyok keresőképes mivel nincs munkán hiszen 17 éves vagyok... hogy oldjam meg az anyagiakat? :/
2014. jan. 3. 01:09
 7/14 anonim ***** válasza:

500km nem olyan vészes, köztünk először 1500km volt, most már csak kb 1000km.

Igazából nem a távon múlik, hanem azon, milyen gyakran találkoztok.

Lakhat a szomszéd faluban is, ha nem tudjátok megoldani, hogy együtt legyetek, nem fog menni.

Ha 500km mellett megy, hol a hiba?

2014. jan. 3. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ha a szerelem megvan, akkor a pénz az, ami megnehezítheti még a kapcsolatot. Neked kell tudnod, hogy mennyit engedhetsz meg magadnak, és ahhoz mérten próbáljátok megoldani a dolgokat. Egyszer menjen ő hozzád, egyszer pedig fordítva. Vagy talizzatok valami nagyobb városban félúton. Ha pedig van rá lehetőség, aludjatok ott a másiknál, és töltsetek együtt 1-2 napot, hogy jobban megérje annyit utazni.
2014. jan. 3. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 LePeDő ***** válasza:
Mi sem vagyunk még keresőképesek, de amit kapni szoktam ünnepekkor azt félre rakom meg nyáron a nyári munkából is befolyik némi és persze a szülők támogatnak minket...
2014. jan. 3. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Kb. 70-80 km van köztünk, elején nagyon rossz volt a ritka találkozás, főleg, hogy ő még egyetemen tanul, én meg már végeztem a sulival (okj). De aztán átfordult bennem valami (hála az égnek), és azóta értékes minden perc, amit együtt töltünk, és azokért a percekért képes vagyok kibírni 2-3 hetet is, ha épp úgy alakul.

Erősebb is lett a viszonyunk, a kitartásunk egymás iránt.

Nem a legjobb felállás a távkapcsolat, de ha a megfelelő emberrel vagy, akkor bármennyi táv, és bármennyi idő elválaszt, azt is kibírod. Legalábbis én már kibírnám, úgy érzem.

20/L

2014. jan. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!