Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szerezzem meg magamnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzem meg magamnak a fiút?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akivel szoktam beszélgetni facebookon (most szünetben), de egyébként is beszéltünk már jó párszor személyesen, iskolában is.Én is szoktam neki írni, ő is szokott nekem írni. (Mielőtt valaki "leszidna" azért amiért ráírok lányként egy fiúra: Én úgy gondolom, hogy amennyire én várom és elvárom hogy ő írjon nekem annyira elvárhatja ő is attól függetlenül, hogy ő a fiú, hiszen manapság már nem úgy megy a dolog, hogy a fiú kezdeményez és a fiú irányít mindent, minden esetben.)

Nagyon jól elbeszélgetünk, mindig van téma és nem szűkszavú (imádok beszélni és imádom ha valaki mesél és nem unalmas egy beszélgetés) ami tetszik.:)

Egyszer véletlenül elejtettem előtte (tudom, hogy ilyet nem szabad és hiba volt), hogy nem vagyok megelégedve teljes mértékben magammal amire visszaírta, hogy pont nekem nincs okom arra, hogy ne imádjam magam.

Volt még egy ilyen apróság: mind a ketten otthon ültünk pénteken és írtam valamit amire válaszolta, hogy "aki otthon ül pénteken" én erre írtam, hogy "ki beszél!?te is!" és azt írta erre vissza, hogy "oké, de én nem vagyok szép lány". Egy jópár ilyen megjegyzése még volt, de nem is ez a lényeg, hanem "kiderült" hogy imádom ha megölelnek és ha ölelgethetek valamit és megbeszéltük, hogy akkor jár neki is egy ölelgetés.

Innen elindulhatunk, hiszen ha akarom, ha nem úgyis érezni fogja az ölelésemen, hogy nem átlagos srácnak tartom..DE hogyan tovább?

Mit tegyek hogy vonzónak tartson,stb?


2014. jan. 3. 01:48
 1/4 anonim ***** válasza:

beszélgettek akkor személyesen is nem?

a női tekintet és a női mosoly egy csodaszer édes :)

én azzal kezdeném...a tekinteteddel rengeteg mindent el tudsz mondani...ezekből én úgy gondolom, hogy nyilvánvaló, hogy tetszel neki, most már csak egy kisebb jel kell, kezdj el célozgatni...ne félj, ha ő mert ilyeneket mondani akkor te miért ne célozgathatnál arra, hogy meg mondjuk helyes vagy ilyenek :))

2014. jan. 3. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Mindig is helyesnek tartottam és most szünetben teljesen "belebuzultam", próbálok majd így viselkedni, viszont igen..a szememből úgyis látni fogja.:)

Én is mondtam már neki, hogy helyes,stb.

Köszönöm a választ!

2014. jan. 3. 01:55
 3/4 anonim ***** válasza:
*Facepalm**facepalm**facepalm*.. szakadj le a netről.. ott a telefon, ha már komolyabbra akarod a dolgot.. Elkezdtetek "kinozni", érintkezni 1mással.. Ezt jobb lenne az ő részéről ha mélyitené(többet akarjon az ölelésnél, és valószinüleg akar is, csak nincs farka hozzá, már bocsi:3 ) Ha komolyabra akarod a dolgot, akkor dumáljatok telón, randizzatok, előtte persze lehet arcrapuszi találkozáskor, ilyenkor megszokjátok 1mást hogy közelebb van.. Nyitva van a tárház.. De szerintem a fiunak kéne kezdeményeznie, ha akar valami komolyabbat, elvégre ő a tökös fél.. :)
2014. jan. 3. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Attól mert valaki nem a szexre élezi ki a dolgot akkor már farka sincs?..nem értem én ezt
2014. jan. 3. 02:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!