Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ezt nagyon meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezt nagyon meg fogom bánni? Illetve, ezzel Őt is nagyon meg fogom bántani?

Figyelt kérdés

Röviden, az a szitu, hogy van egy 4 éves kapcsolatom.

Érdekes egy kapcsolat, sok mindenen át mentünk már, a legnagypbb próblémája a barátomnak az, hogy ő soha sem elégedett semmivel, mindig meglátja a hibát bármiben, bennem is, és ez hosszú távon elviselhetettlenné válik...

A kapcsolat elején félre lépett, megesik, hogy fizikailag bántalmaz, mikor elgurulnak a gyógyszerei, hisztis, és nagyon nagyon korlátoz, kordában tart, szóval érdekes...

Elsők voltunk egymásnak, és manapság egyre többször foglmazódik meg bennem a szakítás gondolata.

Arra gondoltam, hogy ha még sokat g+cizik velem, akkor szépen fogom magam, még fiatal vagyok, 19 éves, és elmegyek külföldre dolgozni anyum mellé, mert itt én nem nagyon tudnék elszakadni tőle, mert nagyon szeretem...

Szerintetek ezzel nagyon megbántanám, ha bejelenteném, hogy vége, holnap elutazom, többet nem akarlak látni?

Mert egy jó ideje csak erre tudok gondolni, hogy ha nem lépek most, akkor később nem fogok tudni szabadulni tőle sajnos....



2014. jan. 3. 02:18
 1/10 anonim ***** válasza:
miért jó neked az ha valaki bánt..na mindegy..aki hülye annak úgykell...az hogy szeretem az nem ok.
2014. jan. 3. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

mi a kérdés?


ezt már te is eldöntötted helyesen, nem is értem mi szól, amellett, hogy maradj.

2014. jan. 3. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Ő nagyobb nálam 4 évvel, nem mindig bunkó van egy szép oldala is ám, és minig tudta, hogy hogyan kezeljen, és hogyan tartsok sakkban, épp ezért akarok elutazni, hogy szabaduljak meg tőle...

Amúgy tudom az én nagy hülyeségem, de tenni akarok érte, hogy ez megváltozzon...

2014. jan. 3. 02:23
 4/10 anonim ***** válasza:

Jézus mária könyörgöm!

Hát dobd már ki!

Mi az hogy megbántanád??? Leírtad miket művelt.. ilyenkor nem tudom, hogy ő hülyébb-e vagy Te. És most nem sértegetésből.

4 év ide vagy oda, ez minden csak nem normális kapcsolat.

Nem azért vagy vele mert szereted hanem MEGSZOKÁSBÓL.

Egy kapcsolat akkor jó, ha mindkét fél jól érzi magát benne. Te jól érzed magad? NEM!

Csak ragaszkodsz és megszoktad, hogy 4 éve vele vagy. Fiatal vagy és keress olyan kapcsolatot, amilyet meg is érdemelsz!

2014. jan. 3. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
A kérdés konkrétan az, hogy ezt vahon meg fogom-e bánni később, és, az hogy őt ezzel megbántom-e?
2014. jan. 3. 02:23
 6/10 A kérdező kommentje:
Ígyekszem lépni, és köszönöm a válaszaitokat, egyáltalán nem sértetek meg, tudom kicseszett nagy hülye vagyok/voltam, de ezt is leckeként fogom fel, és ebből is tanultam!
2014. jan. 3. 02:25
 7/10 anonim ***** válasza:
Szónélkül lépj le. Ha szólsz neki elintézi hogy maradj... De egy ilyennél jobbat érdemelsz... Hogy mer megütni? Megcsalni? Mit keresel még vele?
2014. jan. 3. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

tényleg el kell indítanom az életfilós karrierem, mert van mit magyarázni.


Most csunyán fogok fogalmazni:


A lányok többsége - mint te is - azt gondolják - naívan - hogy egy kreténből is lehet jót csinálni.


Az esetek többségében ez akkor látszik, amikor egy 2 pasi közül a nő azt választja, aki testileg/lelkileg jobb olyan értelemben hogy felnéznek rá, és vagányabb. (ez nem azt jelenti, hogy jól választott, vagy hogy szereti).


Mint ti - azt gondoljátok - hogy értetek képes megváltozni a kretén, közben meg nem. De ti nem tudjátok feladni a harcot, mert minden erőtökkel meg akarjátok változtatni.


Ha adsz ennek időt, hamarosan jön a következő fizikai fájdalom.

2014. jan. 3. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 menta34 ***** válasza:

Nehéz eset, de pár dolgot kijelenthetünk:

- aki már többször vert az máskor isi fog

- vannak szubmisszív nők, akik tudva vagy tudat alatt vágynak az korlátozásra, talán még a fenyítésre is

- tökéletlen első kapcsolatban maradni egyenes út a későbbi fájdalmasabb (és drágább) szakításhoz, vagy a szeretők sanyarú életéhez, illetve az elcseszett élethez


Szóval szakíts, ha nem találsz új és jó barátot, akkor bánni fogod, hogy ő bánja-e az úgyis rád lesz olvasva, ne foglalkozz vele. Amúgy az "okos" nők pont ezért szoktak akkor átülni, amikor már megvan az új kanca....

2014. jan. 3. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 WheneverYouWant ***** válasza:
Te ne haragudj de azt kell mondjam komoly baj van a fejeddel... Együtt vagy egy pasival aki megcsalt megvert... azt mondod hogy szereted de szabadulnál tőle. Azt gondolom ha ennyi eszed van akkor maradjatok is együtt mindörökké.
2014. jan. 5. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!