Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érezzek én azért lelki ismeret...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érezzek én azért lelki ismeretfurdalást mert 21 évesen egy 14 éves lány tetszik? Illetve szerelmes vagyok belé azt hiszem, mert mégis csak kiskorú, de nem akarok neki rosszat viszont nagyon tetszik.

Figyelt kérdés
2013. dec. 29. 15:03
 1/9 anonim ***** válasza:
65%
ha kölcsönös akkor semmi baj
2013. dec. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

miért kéne, hogy bűntudatod legyen?

bár szerintem elég butaság. ő még csak most kezdi a középsulit, te meg már jóval előrébb vagy. valószínűtlen, hogy ebből így komoly kapcsolat legyen. meg a szülei mit szólnának hozzá? és a te szüleid?

2013. dec. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%
kellene... egy 14 éves lány meg öntudatlan :) Néz rá úgy, mint ha be lenne rúgva. Nem tudja mit akar, csak csinálja.
2013. dec. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
56%
Ebből is látszik,hogy ez a világ már megérett a pusztulásra.
2013. dec. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
36%
lön jönni világvége
2013. dec. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kell sajnálni a lányokat sem, rám bulikban nyomult már 13 éves is!!! Ja és még neki állt feljebb amiért elutasítottam. -.-
2013. dec. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
én örülnék ha végre rám nyomulnának ilyesmi lányok f23
2013. dec. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
44%
Végtelenül formásak a mai 14 éves lányok. Nem csoda, hogy kívánod őket. Normális dolog ez. Már nem kiskorú. 14 év alatt az.
2013. dec. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 ManderleyRe ***** válasza:
53%
Ne már, most komolyan ezért pusztulnia kell az emberiségnek? Szerintem nem kell. Semmi szégyellnivaló nincs ebben. Akik szerint megérett a fajunk a kipusztulásra ilyenért, ne hallgass, ők nyilván senkivel nem feküdtek le házasság előtt, és kapcsolatuk sem volt, mert mindenki egy szent.
2013. dec. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!