Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek mi a véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mi a véleményetek ezekről az "újfajta" kapcsolatokról?

Figyelt kérdés

A környezetemben rengeteg az olyan kapcsolat (egyetemisták vagyunk mind, bme, bár ez teljesen lényegtelen, de úgyis kérdezné valaki), hogy a pár tagjai gyakorlatilag minden találkozásuknál isznak, sokan nem is csak ezt, hanem fű meg ki tudja még mi... de ez az állandó ivás nagyon jellemző, és nem csak heti egyszer, ha bulizni mennek, hanem egy sima találkozás is kocsmában indul, vagy csak otthon isznak valamennyit.

És ez nagyon nagy réteget érintő dolog itt, de mégis hogy lehet így fenntartani egy kapcsolatot? Meg úgy alapvetően milyen értékrendje alakul ki az ilyen embereknek, akik folyton csak ezt az önkívületet élik meg? Aztán lassan lejárnak ezek az egyetemi évek és bele kell csöppenni szépen a valóságba...


2014. jan. 3. 09:39
 1/7 anonim ***** válasza:
ide jutott az emberiség szégyen gyalázat
2014. jan. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Inverz Tűz ***** válasza:

Pedig mennyivel jobb lenne ha főzni járnának össze és nem az ivásból csinálnának versenyt, hanem, hogy ki tud jobb kajákat főzni. Utána meg milyen jó dolog együtt megenni, esetleg másokat is megkínálni. :)


Sajnos az egyszerűbb, gyorsabb és károsabb módját választják az élvezeteknek. Rásegítenek az agysejtpusztítás begyorsítására. Mondhatnánk azt, hogy amíg másoknak nem ártanak, addig ne foglalkozzunk velük. De igazság szerint így is ártanak, mert sok más építő jellegű tevékenységet is folytathatnának.

2014. jan. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem régen sem volt másként...fiatalság, bolondság.

Apuék is mindig ittak..sőt a 85 éves nagyapja a páromnak is ezt mesélte, bár ott/akkor a nők csak otthon ihattak..


A fűről a szomszéd mesélte hogy ők megpróbáltak szedni, :D( 50 éves)


Szerintem eltúlzod, vannak olyanok, olyan társaságok, akik tényleg túlzásba viszik, de én nem látom ennyire súlyosnak a helyzetet.


Nem vagyunk egyetemisták, legalább hetente elszoktunk menni a haverokkal sörözni, itthon is szoktunk a hétköznapokon is a férjemmel "inni" 1-2 pohár bort, vagy 1-1 felest.

Nem hiszem, hogy csak ivásból áll egy kapcsolat, hiába ezt látod, mert senkinek nem látsz bele a magánéletébe. Azt sem látod mikor szexelnek, pedig feltételezhetően szotak

2014. jan. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem igaz, hogy régen is így volt. Aki kocsmázott, azt elítélték, a nők pedig otthon sem ittak. Legfeljebb azok, akik a társadalom legalján éltek.

Sajnos, ma ez a menő!

2014. jan. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én 6,5 éve jöttem össze a menyasszonyommal, 2,5 éve élünk együtt, és az együtt élés előtt jelentős részben olyankor tudtunk találkozni, amikor este bizony ivászat is volt. Nyilván ma sem vetjük meg az alkoholt, de nem iszunk napi szinten, sőt heti szinten sem, és ennek ellenére semmi sem változott, ugyanúgy szeretjük egymást, sőt most még jobb, mint akkor volt.
2014. jan. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

4:

Mennyire régen? Amióta nők egyetemre járhatnak, azóta ők is isznak, nyilván nem úgy, mint a férfiak persze :-)

2014. jan. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szomorúan olvasom a kérdést is, meg a hozzászólásokat. Alkohol nem ép egy jó dolog, ha valaki ilyen rendszerességgel sokat iszik. Nem vagyok anti, van tapasztalatom. Alkoholban, drogot nem próbáltam, nem is hiányzik. Alkoholnak kb. ugyan az az eredménye. Arra is rá lehet szokni rendesen! Leszokni ugyanolyan nehéz. Az alkoholos állapot csak a nemi vágyat fokozza. Amúgy meg részeg nő? Nem tudom ki hogy van vele? Nekem nem jön be. Pasi se. Még egyszer mondom, nem vagyok antialkoholista.
2015. ápr. 21. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!