Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy ne beszéljen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ne beszéljen így velem?

Figyelt kérdés
A barátom rendszeresen úgy beszél velem, mint a kutyával. Ha a szavába vágok rendszeresen én vagyok a tiszteletlen paraszt, de ő engem soha nem hallgat végig..
2014. jan. 3. 09:40
 1/5 anonim ***** válasza:
hagy el te szerencsétlen
2014. jan. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kiskirálykodó, műmájer, nagyképű. Minimum azt hiszi, hogy neki aranyból van a f--a, és megtiszteltetés neked, hogy vele lehetsz, mert hozzá képest szinte egy senki vagy. A rossz hir, hogy ez nagyon nem fog változni. Szóval eldöntheted, hogy elviseled, vagy elhagyod, és keresel egy rendes embert.
2014. jan. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
egy csicska vagy ha ilyen mellet élsz
2014. jan. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mond el neki, hogy ez teged mennyire es miert bant. Közöld vele, hogy egy parkapcsolat egyik alappillere az egymas iranti tisztelet! Ha ez nincs meg, nincs ertelme a parkapcsolatnak.


Ha megerti es elfogadja, ne varj rögtön teljes valtoztatast, de amikor ujra igy viselkedik, nyugodt hangnemmel közöld vele, hogy addig nem folytatjatok a beszelgetest, amig nem ker bocsanatot a viselkedeseert. Amikor igaza van is eszervekkel es ne sertegetessel probaljon ervenyesülni.


Ha nincs valtozas, akkor viszont vond le a következmenyeket es fejezd be a vele valo kapcsolatot! Egy jo kapcsolatban nem csak az a lenyeg, hogy milyennek latom a masikat, hanem ki lehetek a parom mellett!

2014. jan. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát hallod...ezért használhatatlan a pasik többsége, vagy csak nekem volt balszerencsém. Elég sok ilyen kocsogbe belefutottam már és egyik se kellett és a végén még ők pitiztek. undorító, féreg alak, hagyd el.
2014. jan. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!