Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy érjem el hogy a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érjem el hogy a barátom többet törődjön velem? Hogy érjem azt el h néha beszéljen az érzéseiről?

Figyelt kérdés
8 hónapja élek párkapcsolatban nagyon szeretjük egymást de ő sohasem nyílvánitja ki az érzéseit ..ő nem olyan fajta mégis jól esne ha folyamatosan éreztetné velem azt hogy szeret... mert vannak napok mikor rosz kedve van és ez kihat rám is... és nagyon rosszul érzem magam emiatt .. vagy csak én vagyok az oka? mit nem csinálok jol?:(
2013. jan. 6. 10:13
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem kommunikálsz vele.

Esetleg még nem jártok olyan rég, hogy teljesen meg merjen benned bízni.

2013. jan. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Együtt is éltek? Ha minden nap találkoztok akkor azért csak-csak elmondja kimutatja az érzéseit meg kell tanulni ezt lefordítani. Azt mondom azért hogy beszélj vele erről de úgy hogy ne érezze kötelezőnek csak hogy ha neked elmondja mi bántja akkor meghallgatod és hat tudsz segítesz neki.
2013. jan. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Korbáccsal,kifeszíted a palit,aztán ütésenként:szeretsz?

Ennyi az egész.Vagy hozzá szoksz,vagy keresel mást,mert az ilyenek nem változnak.

2013. jan. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"nagyon szeretjük egymást de ő sohasem nyílvánitja ki az érzéseit" - akkor ez most hogy van? Akkor honnan tudod?


Amúgy szerintem is a beszélgetés a legjobb megoldás.

2013. jan. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
onnan tudom h szeret.. h elég bonyulult a kapcsolatunk a szüleim miatt igy ha nem szeretne.. a sok gond miatt rég elhagyott volna de mégis kitart mellettem... szokta kimutatni de nagy ritka...2x-3x volt ilyen alkalom h kicsit beszélt az érzéseiről..főleg h nagyon kedv függő személyiség
2013. jan. 6. 10:57
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem sehogy. Ha ilyen ember, akkor nem nagyon tudod ráerőltetni hogy beszélgessen az érzéseiről. Ettől függetlenül én ugy gondolom ha valaki szeret valakit azt érzi a másik, ha nem , akkor ott gondok vannak a kapcsolattal.
2013. jan. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem is volt "szülőprobémás" kapcsolatom, de ez nem azt jelenti, hogy nagyon szerettem a páromat. Inkább bíztam benne, hogy ha minden rendben lesz, akkor meglátom, milyen is valójában.

Az, hogy valaki nem hagy el, jelentheti, hogy nagyon szeret, de még 1000 másik oka lehet.


"nagyon kedv függő személyiség"

Tehát egy hisztérika.

2013. jan. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!