Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lefekvés előtt ábrázoltam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefekvés előtt ábrázoltam magam előtt, hogy: ha a barátommal álmodok, akkor az azt fogja jelenteni, hogy vele kell maradnom, de nem így történt. Higyjek a sorsban?

Figyelt kérdés

Több mint egy éve vagyok együtt a párommal, de mostanában kezd nagyon ellaposodni a kapcsolatunk (úgy érzem). Ő azt állítja ugyanúgy szeret, mint a legelején, de én nem ezt érzem...

Egyik este, gondoltam adok egy esélyt a sorsnak is. Lefekvés előtt ábrázoltam magam előtt, hogy: ha a barátommal álmodok, akkor az azt fogja jelenteni, hogy vele kell maradnom, mert tényleg egymásnak lettünk teremtve. A másik az volt, hogy ha nem (vagy mással álmodom), akkor nincs értelme a kapcsolatnak. (Mellesleg van egy srác, akit nagyon szeretek, mert barátok vagyunk, de ez az érzés fokozódni kezdett, mióta a párommal nem igazán jövünk ki jól). És egyik este beszélgettem ezzel a "fiúbarátommal", és odáig jutottunk, hogy tetszem neki, meg Ő is nekem. De mindkettőnknek van kapcsolata. Most ezt is jelnek vegyem, hogy a jelenlegi párommal tényleg ennyi volt? Vagy mit tegyek? Azt hiszem hiszek a sorsban.


2008. júl. 15. 17:49
 1/8 anonim ***** válasza:
75%

Azt mondják, mindenki a maga életének a kovácsa. El kell döntened, hogy ki neked a fontosabb, a jelenlegi párod, vagy ez a másik srác.

De nem igazán látom, hogy írtad volna, hogy szereted a párodat. Csak azt érzed, hogy ő nem szeret téged.

De ha ezzel a fiúval tettszetek egymásnak, akkor meg mi a gond? Szerintem ő sem rajonghat annyira a barátnőjéért, ha azt mondta, hogy tettszel neki.

Akkor meg egymásnak lettetek teremtve, és felesleges mind a kettőtöknek olyan ember mellett lenni, aki inánt nem éreztek komolyabbat..

2008. júl. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szeretem még a páromat, de már nem érzem azt, hogy szerelmes lennék belé. Hiányzik az az érzés, hogy áhá, ő az igazi, vele el tudnék képzelni ezer meg ezer évet is együtt, hiányzik az a rajongás-féle dolog, amikor minden időmet vele szeretném tölteni, hozzábújni stb. Mert oké, jó, amikor vele vagyok, de ha nincs mellettem, az sem zavar.
2008. júl. 15. 18:16
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem azt mondta egy barátnőm (lány vagyok), hogy "akit Isten neked szánt, senki más nem kapja meg, csak te". A sorsról ez a mondat jutott eszembe. Szerintem beszéld meg a barátoddal, h ugy érzed már nem lángol a szerelem.... mondjuk egy idő után minden kapcsolat megszokottá válik, ujdonságok bevezetésével lehet javítani a helyzeten..

Mérlegeld, hogy ez a jóbarátod megéri-e, h dobd a jelenlegi párod..

2008. júl. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Én hiszek benne!Nem egyszer megállmodtam dolgokat,ami késöbb megtörtént velem.
2008. júl. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ki írja át az ember kérdéseit? Olyan idegesítő tud lenni... teljesen más értelmet kap... na mindegy... de még helyesen írni sem tudnak... :S Köszi a válaszokat! :)
2008. júl. 15. 20:02
 6/8 anonim ***** válasza:

Figyelj,én is éreztem így talán kétszer is a mostani barátommal.Én is azt éreztem,hogy ellaposodott a kapcsolat,és egy másik fiú is tetszett valamennyire,akivel járhattam volna.Aztán úgy alakult,hogy nem engedtem a kisértének,és a barátommal maradtam,mert úgy éreztem,ez az én utam,ez a sorsom.Most két éve járunk,és nagyon örülök,hogy vele maradtam!Élnék vele együtt is...és nagyon szeretem...

Ha összejöttem volna azzal a pasival akkor,nem éreztem volna magam olyan jól,mint a mostani barátommal,ebben biztos vagyok.Az ellaposodásról meg annyit,hogy a kapcsolatok nagy részében ez megvan,de lehet tenni ellene,csak akarni kell egy kicsit.

Ha akarsz,írj priviben,mert nagyon hasonló a helyzetünk. :-)

2008. júl. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

egyszeru..ket emberen all egy kapcsolat boldogsaga ellaposodasa..ha a baratod szeret, es akar tenni h valtoztassatok a laposodason,. akkor rajtad all a tobbi, h te is benne legyel...aztan ilyen apro kisertesek h masssal is jol kijonnel, persze h vannak..minden kapcsolatban..de biztos vagy h megeri ezt az egeszet feldobni a masikert? lehet megismerned es nem is talalna annyi minden..hidd el, nem ugyanaz h haver vagy valakivel, s szuperul egyezel, v erzelmileg is kotodsz hozza.

gondold jol meg. ha izgalmat akarsz a kapccsolatodba beszeljetek meg, es mindketten legyetek hajlandok tenni erte!

2008. júl. 16. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! :) Mindenkinek! Egyelőre gondolkodási időt adok magamnak, a párommal próbáljuk megbeszélni a dolgokat, javítani, ápolgatni a kapcsolatot, de nem vagyok belé szerelmes... :( Pedig igyekszem jobbá tenni, csak nem mindig megy. :(

Utolsó előtti válaszadó, ha nem gond, kiírnád ide az e-mail címed, mert amelyik címről regisztrálva vagyok, az a cím már nem működik, úgyhogy nem kapnám meg a levelet. Ha neked az így nem jó, akkor majd kitalálok valami mást! Előre is köszönöm! :)

2008. júl. 16. 22:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!