Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Háát szerintetek nem ultra cumi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Háát szerintetek nem ultra cumi?

Figyelt kérdés
A párom 1 hónap után mondván nincs kèsz egy kapcsolatra dobott.Most tudtam meg, hogy mellettem összejött egy csajjal,aki tudta hogy vagyok neki.Megdumálták, hogy facebookon suttyomba rendezzèk èn ne tudjam meg, csakhogy a bulin kèszült csoportkèpet megosztotta a csaj barátnõje, amin megjelölte azt a pöc.t is :D így lebuktak .... de a srác barát szeretett volna maradni, mert egy helyen dolgozunk ... ès valószínû ha a bigèvel nem jött volna be a love ..könnyebb visszatáncolni .. de KAP :D jó ez a face, nyitott szemmel csajok ;)
2014. jan. 3. 19:32
 1/4 WheneverYouWant ***** válasza:
Szerencséd volt hogy nem bolondították a fejed még tovább.
2014. jan. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez a tipikus, addig jár a korsó....
2014. jan. 3. 19:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát ez tényleg cumi :S Nem értem az ilyen embereket.
2014. jan. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ez arra jó ,hogy tudok a nyomorukon nevetni ... vajon ,hogy rendezik le egymás közt :D Az én nyomorom már el is törpül ,az övéké mellett ...
2014. jan. 3. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!