Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Baj, hogy mindig közzé akarom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj, hogy mindig közzé akarom tenni a párommal készült képeket?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem a barátomat,boldog vagyok vele.

Ha elmegyünk valahova,és készül kép rólunk, mindig szeretném megmutatni a világnak, hogy ő az én kis párom, akivel boldogok vagyunk és szeretjük egymást, felszoktam tenni közösségi oldalra.

Persze ezek nem olyan képek,amin nyaljuk-faljuk egymást, csak öleljük,meg néhol ad egy puszit.

Most,hogy voltak az ünnepek, sok képünk készült.

Ha feltennék párat az idegesítő lenne mások számára,hogy már megint egy kép...?


2014. jan. 3. 19:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ne érdekeljen más véleménye:)
2014. jan. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Igen, sokak számára az, és rosszindulattal nézik ezek az emberek. De én azt mondom, ne érdekeljen, ha szeretnéd, tedd föl. :)
2014. jan. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

ne minket kérdezz, hanem a barátodat

ha őt nem zavarja, tedd csak

2014. jan. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 WheneverYouWant ***** válasza:
1-2 képpel semmi baj.. csak ne azzzal legyen tele a face . az már zavaró.
2014. jan. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem baj. Nem hiszem, hogy egyetértenél velem, de szerintem ezt közösségi oldalra feltenni (mint ahogyan bármilyen más képet is) nagy butaság és felelőtlenség. A képekkel semmi baj, de azt csak azt felteszem csak az ismerőseidnek szeretnéd megmutatni, nem pedig automata robotoknak, kémhálózatoknak, magánnyomozóknak, marketingcégeknek, politikai elemzőknek. És felteszem, a Facebook partnereinek promócióiban sem szeretnéd viszont látni a pároddal készült ölelkezős képeket.
2014. jan. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Zakathol ***** válasza:
Valószínűleg igen. De tudod mi az egészben a legjobb? Hogy le lehet f0sni tőből az egészet, hogy ki mit gondol. Ha a barátodat nem zavarja, akkor csináljatok amit akartok (meg ami törvényes).
2014. jan. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Magánéleted kirakod mindenki elé. Ha neked megfelel, csináld, de nem biztos, hogy ez a legjobb ötlet.

Ha pedig valami gubanc lenne, akkor mindenki körberöhögne az 1000 kép miatt...

2014. jan. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Azt csinálsz, amit akarsz. Én meg arról iratkozom le, akiről akarok.
2014. jan. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
És az neked miért jó, ha ország világ elé kiteríted azt a magánéletedet, amire senki se kíváncsi?
2014. jan. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
A kérdés inkább az, hogy a párodat zavarja-e, hiszen róla kerülnek fel "engedély nélkül" képek.
2014. jan. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!