Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy srác összetörte a szívemet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anna0905 kérdése:

Egy srác összetörte a szívemet. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Összetört szívű lányok, ti mit szoktatok tenni ha valaki összetöri a szíveteket?
2014. jan. 3. 19:57
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

nekem ilyenkor spec sose működött ez a "másnál vigasztalódok" módszer. ha őt szeretem, akkor hogy vigasztalhatna meg valaki más?

én ilyenkor azt szoktam csinálni, hogy letiltom minden közösségi oldalról, ne is lássam, ne is tudjak vele beszélni, ne is tudjak róla semmit, és nekiállok filmezni, sorozatokat nézni, olvasni, elterelni a figyelmem. mikor késznek érzem magam rá, akkor barátnőkkel szórakozni, kicsit jól érezni magam, de nem viszem ezt túlzásba azért. nálam kb 1-2 hónap ilyen magamba gubózás után már a legnagyobb (konkrétan az első) szerelemből is sikerült kilábalnom annyira, hogy ismét normális ember legyek- persze nem lettem még akkor sem teljesen túl az első szerelmen, de legalább normálisan funkcionáltam, tudtam emberek között lenni anélkül, hogy elbőgtem volna magam, meg ilyenek. és utána már csak úgy repült az idő, és lehet pasizni, szórakozni, mindent, ami kell a lelki sérülések összefoltozgatásához.


de kinek mi. van, akinek meg beválik a másnál vigasztalódós dolog. személyfüggő.


21/l

2014. jan. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Gondolj arra, hogy már feleannyira se fog fájni, ha ez újra meg történik. Emellett újabb tapasztalattal gazdagodtál, folyamatosan szélesedik a látóköröd, már van mire hagyatkoznod legközelebb, nem csak az idealista elképzelések. Viszont ne tartsd magadban, beszélj róla minél többet, így a végén még te is unni fogod a témát.
2014. jan. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!