Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » SOS! Mit csináljak ha 1 srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS! Mit csináljak ha 1 srác járni akar velem, de viszont még soha nem láttuk egymást élobe, csak neten irogattunk?

Figyelt kérdés
2013. dec. 31. 18:47
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
Találkozz vele és, ha te is úgy gondolod majd akkor járjatok.
2013. dec. 31. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

mondjuk találkozz vele ha te is akarsz tőle valamit

hány évesek vagytok?

2013. dec. 31. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Pain for Pleasure ***** válasza:
Találkozzatok személyesen, aztán ha tetszetek egymásnak, jöhetnek az újabb találkozók.
2013. dec. 31. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Inverz Tűz ***** válasza:
Kivéve ha messze lakik. Akkor tényleg sokat kell majd "járni".
2013. dec. 31. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
én 15 ő meg 20
2013. dec. 31. 19:00
 6/9 anonim válasza:
boldog új évet!xD
2013. dec. 31. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
:D :D koszi viszont neked is :D
2013. dec. 31. 19:15
 8/9 anonim ***** válasza:

Eloszor tuti csak talalkozzatok!!!

Ha jol erezted magad vele legyen uj talalkozo es gondold at h mi legyen es hajra!!! :))

2014. jan. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kicsit megkésve láttam a kérdésedet. Remélem, szerencsésen alakult az egész.

Ha mások olvasnák ezt hasonló helyzetbe, én mindenképpen a fokozatosságot javasolnám. hiszen még nem is láttad élőben, nem tudhatod, hogy nem ver át, hamis személyiséggel (más fényképe alatt, azt ír amit akar)

Szóval szkájpolni kell (videóval), akkor látod élőben. Ha többet beszélgettek szkájpon, akkor jobban megismerheted a spontán reakciói által.

Szerintem egy 15 éves lánynak egy 5 évvel idősebb pasi elég necces, a pasi már nyilván más élethelyzetben van mint a lány. Jobban igényli a szexet, stb. és 15 évesen ez még egy kicsit korai.

2014. máj. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!