Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mennyit, és miről beszélget...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennyit, és miről beszélgettek a párotokkal? Mindent elmondtok egymásnak?

Figyelt kérdés

Csak nekem fura,hogy a párommal lassan már csak annyiból áll a beszélgetés,hogy mit csinált az nap, szeretlek, és szex...Vagy ez normális?

Régebb mindig elmondtuk egymásnak, amit hallottunk, mi történt régebb velünk, vagy akármilyen véleményünk volt valamilyen dologgal kapcsolatban. Ez már nincs.

Jogosan esett rosszul,hogy mikor hármasban voltunk,egyik barátnőmmel(akit alig ismer a barátom) a párom elkezdett neki valamit mesélni, a múltjával kapcsolatban,amit tapasztalt, amit nekem még soha nem mondott, és közben engem le sem sz@rt. Csak neki magyarázta, én meg ott tartottam a lámpást, be sem vont a beszélgetésbe, legalább a beszéde közben rám se nézett.

Kezdtem azt érezni,hogy csak azért vagyok neki,hogy legyen egy állandó lány,akivel szeretkezik. Viszont már másfél éve együtt vagyunk.

Nektek ez nem esne rosszul? Vagy más párkapcsolatban ez hogy működik?:/


2014. jan. 3. 23:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Mi mindenféléről beszélgetünk, múltról, jelenről, jövőről. Hosszú párkapcsolataimban arról is, hogy ki volt az aki a párom mellett megtetszett férfi és ő is elmondta, hogy neki ki tetszik. Hogy mit érzünk és gondolunk adott szituációban.


Beszéld meg vele a dolgot, ha zár és a szőnyeg alá akarja söpörni a problémát ott nagyon nincs közös jövő.

2014. jan. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nem mindent
2014. jan. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1.pedig pont így van.

Rákérdeztem, azt mondta,hogy ő nem így gondolja, szerinte elég.

Meg idegesen mondta,hogy én csak kötözködök :/

De az nektek is rosszul esett volna, amit fentebb írtam?

2014. jan. 3. 23:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!