Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Másnak is elege van abból,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is elege van abból, hogy még sose volt igazán szerelmes és sose szerették igazán?

Figyelt kérdés
Már 22 vagyok de még soha senki nem szeretett úgy igazán, hogy én voltam számára a legfontosabb és mindent megtett volna értem, csodált volna, tisztelt volna. És én se szerettem még így senkit, sosem éreztem szerelmet senki iránt. Miért ennyire nehéz szerelmesnek lenni? Más is van hasonló helyzetben?
2014. jan. 4. 03:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Ismerős,engem sem szerettek még soha.Nem tudom mi lehet az oka.
2014. jan. 4. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Igen, bár mondták már nekem, de nem éreztem így.
2014. jan. 4. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
én mindig csak reménytelenül vagyok szerelmes, de valahol élvezem is mert tudom hogyha beteljesülne már nem kéne. de amúgy jah, hiányzik hogy végre normális legyek.
2014. jan. 4. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Azzal a különbséggel, hogy én már voltam igazán szerelmes. De szerencsére azt hiszem, elmúlt ez a képességem. :D
2014. jan. 4. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Paulik Áron ***** válasza:
Csak jó helyen kell keresgélni, nem olyan társaságokban, amiket a buli/alkohol/drog/menőzés/kényszer/félelem/divat stb tart össze, magyarul értelmes, normális emberek.
2014. jan. 4. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Én is ebben a helyzetben vagyok. Akik eddig el akarták hitetni velem, azok mind csak ágyba akartak vinni, de nagyon felszínesen próbálkoztak.:-( 16/L
2014. jan. 4. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Az összes barátom és barátjelöltem értelmes, normális volt. Megválogatom azért, hogy kikkel jövök össze. De már kezdem azt érezni képtelen vagyok a szerelemre.
2014. jan. 4. 04:39
 8/18 anonim ***** válasza:

látom, vagyunk egy páran. soha nem volt még 4 hónapnál hosszabb kapcsolatom, és sosem éreztem még, hogy szerelmes lennék. addig, amíg nem kezdtünk el járni, nagyon odáig tudtam lenni valakiért, aztán valamiért már nem érdekelt, hamar meguntam. 2009-ben volt utoljára barátom (3 hónap), azóta már annyira hozzászoktam ahhoz, ami most van, hogy nem is nagyon tudom elképzelni, hogy megint együtt legyek valakivel. persze néha hiányzik valaki, de belefáradtam abba, hogy mindenki csak a kapcsolat kezdetéig érdekel


22L

2014. jan. 4. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Utolsó! Pont én is így vagyok vele! Az elején még teljesen odáig vagyok értük, aztán pár hét/hónap után rájövök, hogy mégsem szeretem őket.
2014. jan. 4. 04:45
 10/18 anonim ***** válasza:

Utolsó 3, pont így vagyok én is :) de még mindig bízom benne, hogy ez csak azért van, mert nem jó helyen keresgéltem.


(bár egyre kevésbé...)


F/nálatok kicsivel idősebb :)

2014. jan. 4. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!