Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem vagyok szerelmes a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok szerelmes a barátomba több mint 8 hónap után, viszont elveszíteni se akarom, mert abba belerokkannék. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
nem tudom, hogy lehet ez...mikor összeveszünk is képes vagyok sírni miatta, pedig nem érzem, hogy szerelmes lennék, de elveszíteni se akarom...elég fura
2014. jan. 3. 21:13
 1/4 anonim ***** válasza:
54%
A szerelem nem csak egy érzés, hanem döntés is. Ha úgy viselkednél vele, ahogy az elején (értsd: minél többet tennél a kapcsolatba) visszatérne a szerelem is. Tapasztalat. Ez ugyanis a hosszú távú kapcsolatok titka. A kezdeti lángolás mindig, minden kapcsolatban megszűnik. Ha a felek elkényelmesednek, és nem dolgoznak a másikért (apró figyelmességek, ajándékok, érintések, szavak, stb.), akkor jön az "elmúlt a szerelem" dolog.
2014. jan. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Akkor először tisztába kéne jönnöd azzal kapcsolatban, mit érzel, mert mi ezt nem fogjuk tudni helyetted megmondani.


Valószínűleg csak azért nem akarod elveszíteni, mert "a szerelembe vagy szerelmes", tehát csak azért vagy vele, hogy legyen valakid. Ha elveszítenéd, attól magányos lennél, de őt magát igazából nem szereted. Márpedig ha így van, akkor elég nagy gerinctelenség a részedről kihasználni és áltatni őt, valamint becsapni.

2014. jan. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ne pazarold szegény idejét...
2014. jan. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kamu
2021. nov. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!