Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 37éves férfi és egy 22éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

37éves férfi és egy 22éves lány mennyi ismeretség után nem korai az első szex?

Figyelt kérdés

2014. jan. 4. 10:40
 1/9 anonim ***** válasza:
bármennyi idő elteltével korai!
2014. jan. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
3 perc
2014. jan. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ezt érezni kell. Amikor megbízol benne akkor.
2014. jan. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Én ismerek olyat akik között is 15 év a korkülönbség már 6 hónapja együtt vannak és 2 hét után már volt szex de elötte is ismerték egymást
2014. jan. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én megismertem egy lányt és még az nap este szeretkeztünk! Be volt indulva rám, és én is rá! Ha úgy érzed nincs mire várni! 19L 39F
2014. jan. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Je Veux ***** válasza:
Amikor úgy érzed.. A testvérem 23 volt, mikor megismerkedett egy nála 15 évvel idősebb férfival. 1 hét után lefeküdtek, azóta eltelt 6 év, már összeházasodtak.
2014. jan. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
túl nagy a korkülönbség. Egyébként felnött emberek nél nincs is rá "szabály". Ez telejsen egyébn függő. Én pl sosem votlam képes elsö randin lefeküdni senkivel. Sokak pedig már rögtön elsö randin simán csinálják.
2014. jan. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha mástól várod a választ, akkor még korai.
2014. jan. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Utolsóval értek egyet, neked kéne tudni. Meg nem is értem, mi köze van ehhez a kornak. Én 23 vagyok, a párom 36, de nem a szexnél mérlegeltem anno hogy korai-e... az jön magától. Inkább az volt a kérdés, mennyire egyeznek az igényeink egyébként, jövőről, célokról stb.
2014. jan. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!