Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek szerintetek? Tanácsokat kérek!

Figyelt kérdés
3 és fél hónapja vagyunk együtt a pasimmal és ez idő alatt folyton csak nála vagyunk és egészvégig az ágyban fekszünk, és szinte az egész csak a szexről szól. Hetente talizunk 1szer vagy 2szer, a távolság miatt, szóval ez az egész nekem tök olyan mintha csak szexkapcsi lenne, már beszéltem vele erről de azt mondta hogy szerinte ez nem lesz mindig így, mert úgyis megunjuk majd hogy mindig csak szex van, meg hogy amúgysem tudnánk elmenni sehova mert nincs munkája és pénze sem, sétálni meg nincs kedve. Nemrég meg azt mondta ha szerez munkát beiratkozik 1 svéd nyelvtanfolyamra és nyár végén elhúz Svédországba az ismerőséhez, mert elege van Magyarországból. De így én tök nem látom értelmét a kapcsolatnak, mert rossz így belegondolni, hogy vége lesz, lehet hogy amúgyis, de így előre tudva teljesen elment a kedvem, de nem akarok vele szakítani mert nagyon szeretem és fontos nekem, ezért megegyeztünk, hogy ameddig lehet együtt leszünk és nem gondolunk arra, hogy ,mikor lesz vége. Én 16 vagyok ő nemsokára 23. Bocs hogy sokat írtam.
2014. jan. 4. 11:26
 1/6 anonim ***** válasza:
ennek igy tnyleg nincs értelme és szánalmas a barátod már bocs. Én nem tudnék felnézni egy ilyen pasira, mondju fiatal avgy ez az egy mentséged rá.
2014. jan. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hasonlo helyzetben voltam...igy utolag tudom, mit kellett volna tebbem: allitsd valaszut ele, hogy vagy valtoztat ezen vagy bucsuzzatok el egymastol. Nekem 5 honapomat vette el egy pasi, aki mint utolag kiderult, szexkapcsolatkent kezelte az egeszet, mig en szerettem.
2014. jan. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
*tennem
2014. jan. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Csakegylány.17 ***** válasza:
Bocsi de nem látm értelmét a kapcsolatotoknak... fiatal vagy még
2014. jan. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

a helyzet az, hogy naív vagy, és szexre használ.


Ő elhúz Svédországba, de addig kell neki valaki, akin kiélheti a vágyait.


Eleve már ahogy leírtad hogy 23 - 16. Most őszintén, tapasztalatból mondom neked, én mint közel 23-hoz, csak akkor jövök össze 16 év körüli lánnyal, ha szexet akarok.


Őket könnyen rá lehet venni.


Fejezd ezt be, mert nagyon naív vagy, és ezzel élnek vissza sokan, ebben a korban kevesen vannak, akik még naívak, mivel nem csalódtak az életben "akkorát".

2014. jan. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
egyértelműen kihasznál! Csak a szexre kellesz neki...
2014. jan. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!