Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ti vesztek/csináltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti vesztek/csináltok valamit a párotoknak mikulásra?

Figyelt kérdés

Gondoltam olyanra hogy sok csoki, de az úgy is mindig van neki. Venni meg inkább karácsonyra akarok ajándékot.

Valami saját készítésű ajándékra gondoltam.

Közös fényképalbum már volt.


2009. nov. 29. 14:29
 1/3 anonim ***** válasza:

virgács

komolyan...

aztán játszadozunk vele:D

22/L

2009. nov. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen. Tavaly varrtam neki egy kis zsákot (piros anyagból),meg szőttem rá gyöngyből egy Mikulást, tettem bele egy üveg sört, egy zacskó szotyit,meg egy doboz cigit + öngyújtót (újat természetesen).Nagyon tetszett neki, komplett az egész. És nem is került sokba. Ráadásul abszolút egyedi lett.

Idén valami hasonlót szeretnék megint.

2009. nov. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
utolsónak... ez totál jó ötlet,én nem is gondoltam még rá,de majd azt hiszem én is hasonlót csinálok,rem nem hari hogy elcsórom az ötleted,puszi
2009. dec. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!