Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vesztek valami mikluásra a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vesztek valami mikluásra a párotoknak, csináltok mikuláscsomagot?

Figyelt kérdés
mit tesztek bele?kort és nemet légyszi
2009. dec. 3. 22:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Én vettem egy parfümöt meg a egy dezodort 17 /L

És 22éves fiunak lesz

2009. dec. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

29/L Eddig mindenévben egy jelképes csokimikulást ajándékoztam a páromnak,ez már szinte hagyomány nálunk:)

Egyszerű,kedves ajándék!

2009. dec. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Első én nem igazán akarok beleszólni, hogy mit veszel de én egy dezodornak nagyon nem örülnék. Úgy képzelném, hogy büdös vagyok és azért vett nekem dezodort. Fogkefe, fogkrém, szappan ilyen ajándékokrol már nem is beszélve. :P Jah és a kérdésre én egy szép kis plüss mackót fogok venni.. :)
2009. dec. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nekem teljesen mindegy ki mit vesz, de szerintem hogyha mikire veszel parfümöt meg dezodort, akkor karira mit fogsz venni? Ajj, szerintem hülyeség volt és különben is minek kell ezt túl reagálni? Egy csokimiki vagy sima csoki, esetleg ha rossz volt valamiért a párod veszel egy virgácsot oszt kééééész...

Még annyit, ha valaki nekem dezodort venne, úgy érezném hogy nem tudott mit kitalálni! Ez olyan ötletszegény ajándék...

2009. dec. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

hát én nem gondoltam parfümre mikulásra,pld tavaly volt benne boxeralso :D

ilyen vicces rénszarvasos ö dijjazta:)

2009. dec. 3. 23:21
 6/12 anonim ***** válasza:
Boxernek én is örülnék meg bárminek, ami nem higiéniai termék. Parfüm még elmegy. 20/F
2009. dec. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én beöltözöm mikuláslánynak vettem ilyen kivágott ruhát és abban sztiptizelek majd neki, remélem bejön:D

20L

2009. dec. 4. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Na szóval gyerekek az én párom örülni fog a parfümnek és a dezodornak és ez nem külön van hanem egyben egy diszdobozba!Sorry.......És amugy meg nem is nektek irtam hanem a kérdezőnek szóval azoknak akik pofáznak azoknak kuss
2009. dec. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
egy virgácsot kap,meg engem kisördögjelmezben....(édesség mindig van itthon,azt minek)
2009. dec. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

1. nem szoktam pofázni

2. a véleményemet írtam le

3. te kussolj el mert a szádba lépek

4. ha szépen megkértél volna "nem pofáznék" most vissza


Na csá

2009. dec. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!