Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért jobb duci, kövér nővel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jobb duci, kövér nővel a párkapcsolat?

Figyelt kérdés
Nyilván általánosítani nem lehet, mert van ilyen is olyan is, de átlagban azt látom, hogy az érett férfiak, 25-30 felettiek a duci nőket keresik. Utcán, bevásárlóhelyeken, nagyon sok jó pasit látok duci nővel. Barátaim, ismerőseim 80%-a is duci nőkkel érezte jól magát párkapcsolatban. Tény hogy nekem is volt vékony csinos sportos barátnőm és volt duci is és jobban éreztem magam ducival
2014. jan. 4. 19:22
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Mert nagy kufferbe jó pakolni.
2014. jan. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 SullaFelix89 ***** válasza:
Mert jobban szeretik a kolbászt és ezért ducik?
2014. jan. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
mert nem válogathatnak, a nők elhíznak
2014. jan. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
96%

Mert őszintén kedvesek, mert érdekeli őket mi van veled, nem utolsó sorban iszonyat sexyk, a sex mennyei, úgy ahogy vannak szeretni lehet őket és ők is viszont szeretnek.


ÉN fiatal vagyok, de tetszenek a duci, kövér lányok :)


22/F

2014. jan. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
0%
Nem jobb, csak pár perverz és/vagy lúzer gondolja így, akinek nem sikerülne összeszedni szép nőt. :)
2014. jan. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
70%

Kedvesebbek, hálásabbak...

Termékeny hatást keltenek jobban..., psziché, tudat alatti dolgok...

És persze szeretünk messze utazni!

2014. jan. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Kedves Harapós Sárkány

Igen én is ezt gondolnám józan ésszel, de valamiért olyan pasikat látok meg ismerek is, akik simán kaphatnának szép nőt, de mégis ducikkal vannak...Ezt sose értettem.

Mégis valamiért az a kelendőbb..........

2014. jan. 4. 19:31
 8/22 anonim ***** válasza:
25%

Nagy kufferbe jobb pakolni, csak ciki vele utazni...

Amúgy nem tom az én nőm vékony, és jó vele a párkapcsolat... Szerintem az nagyon számít, hogy elfogadja-e magát a nő, és megbízható-e ennyi.

2014. jan. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
23%

Attól, hogy te látsz pár ilyet még nem jelenti azt, hogy a többség így lenne ezzel.


Gondolom te magad is kövér lány vagy vagy pedig egy perverz, aki erre gerjed és azért próbálod így terjeszteni ezt itt, mintha tény lenne :)

2014. jan. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

9-es

Fiú vagyok és nem vagyok perverz több vékony barátnőm volt!!!


Miért az a perverz? Miért nem az aki a vékonyakat szereti? Ezt ki dönti el?

2014. jan. 4. 19:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!