Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, férfiak! Akik teltebb,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Akik teltebb, molettebb, ducibb, kövérebb nővel vagytok illetve voltatok együtt?

Figyelt kérdés
Miért választottatok magatok mellé egy husibb lányt?Mert olyat szerettek, vagy mert olyan jutott, vagy mert kompromisszumot kötöttetek?

2013. okt. 8. 18:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
Azért választottam, mert ŐT szeretem és vettem feleségül.
2013. okt. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
51%
Lyuk lyuk csak a keret más.
2013. okt. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer volt egy "majdnembarátnőm", ő kövér volt, de mellé nagyon izmos. (171 cm/132 kg)

Kedves, rendes és okos lány, sokan példát vehetnének róla.

20/f

2013. okt. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem választottam... Megismertem és beleszerettem. Semmi köze nem volt a külsejéhez, mármint nem volt kompromisszum, meg nem adtam lejjebb az igényeim. Külsőre tetszett, függetlenül attól, hogy volt rajta szerintem egy laza 10-es felesleg. Imádtam vele lenni, csak kis naív volt és szakított velem...
2013. okt. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én alapvetően vonzódom a kerekebb lányokhoz, bár nálam van azért egy határ. Mondjuk ezek a szavak eleve minden embernél mások. Csomó vékony csaj állandóan agonizál hogy ők kövérek, amikor felesleg is alig van rajtuk, szóval amire én gondolok az mondjuk alkathoz mérten egy 5-10 kiló plussz, amitől jobb esetben még annyira ducinak sem mondhatóak.

De szerintem minden említett példára akadna jelentkező, ha itt most nem is fog válaszolni senki. Van akinek ez tetszik, és van is olyan aki szimplán realizálta hogy meddig ér a takaró és olyan párt keresett magának.

2013. okt. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mert aranyos és odaadó volt! Tetszett is de nem volt az a nagyon kövér még csak ducinak sem igazán mondható! Kinek mi a kövér és a duci! Ha meglátnám el tudnám dönteni!
2013. okt. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Azért tettem fel ezt a kérdést, mert sokszor hallottam már olyat elkeseredésükben férfiaktól,hogy neki már mindegy ha kövér és csúnya is,csak legyen valakije. Nem utolsó sorban pedig már láttam nagyon előnytelen külsejű lányt is helyes kinézetű fiúval... A nagyon előnytelent nem csak a súlyára,hanem az ápolatlanságára is értem.
2013. okt. 8. 18:52
 8/11 anonim ***** válasza:
Én meg láttam nagyon előnytelen külsejű pasit, nagyon szép nővel...
2013. okt. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
44%

Azért itt a kérdező és az utolsó kommentel kapcsolatban megemlítenék valamit.

Ahogy egyik haverom mindig mondta, egy nő lehet akármilyen kövér, igénytelen és csúnya, mindig találni fog valakit aki megdugja, mert van az a kétségbeesett férfi akinek már tényleg mindegy csak legyen pinája, de ez fordítva nem működik... Ronda pasival jó nő maximum a pénzéért áll le.

Persze lehet kirívó esetekkel találkozni, de én azért nem mondanám ezt jellemzőnek, sokkal inkább ritka. Általánosságban inkább hasonló emberek jönnek össze, vagy csak kisebb eltérés van a külsejükben. Ezt úgy értve hogy jó pasi jó csajjal, kevésbé jó pasi kevésbé jó csajjal stb...

2013. okt. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen azért, mert a ducikat szeretem. De nem csak a külseje miatt szeretem, hanem a személyisége miatt sokkal inkább. :)
2013. okt. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!