Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ajándékötletek karácsonyra?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ajándékötletek karácsonyra?

Figyelt kérdés

Nem találtam jobb helyet, ahova feltehetném a kérdést. Szóval mit ajándékozzak majd a barátomnak? 16 éves. Őt hiába kérdezgetem, nem mond semmit.

(Kicsit odébb van még, tudom, de magamat ismerve jobb lenne már most kitalálni...)


2009. nov. 29. 16:26
 1/7 anonim ***** válasza:

Az én barátnőmnek karácsonyra valamit veszek az Avonból (az osztályban rengeteg csaj nézegeti azt az újságot, és meg is ígérték, hogy segítenek választani). De Mikulásra a barátnőm virgácsot kap, az tuti!!:P

Szerintem vegyél neki parfümöt, vagy valami illatszert! De ha szeret, akkor tuti hogy neked fog a legjobban örülni! =)

(meg is mondtam a barátnőmnek, hogy a legszebb ajándék, amit tőle kaphatok, az ő lesz!!)nah mi

2009. nov. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

(előző, a végéről lemaradt vmi)

...nah mi együtt is fogunk aludni karácsonykor =)... De nektek még nem kötelező, gondolom te fiatalabb vagy nála!

19\F

2009. nov. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

eltörhető szívecske medált

egyik fele nálad lesz, másik nála

bele is gravíroztathatsz bármit :)

2009. dec. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Arra figyelj, hogy valami használható dolgot vegyél neki.
2009. dec. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én bólogatóskutyust veszek, ha eyáltalánlelek olyat Debrecenben, mert eddig még nem leltem, pedig az atya úr Istent is bejártem már érte,......:(
2009. dec. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én "ékszert" néztem ki neki karira :D Igaz, csak bizsu, de imádja a csillagokat.. Szép kis szettet raktam neki össsze :D
2009. dec. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ami általában szokás: parfüm, bőr öv(tom tailorba jók és jó áron vannak sztem) , vmi kis designos képkeret a képetekkel, meg hát derítsd ki h mit szeret, miért rajong és az alapján válassz. friss kapcsolatnál ez elég nehéz, én is ebben a dilemmában vagyok " h mit vegyek?"
2009. dec. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!