Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szórakozik velem ez a lány?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szórakozik velem ez a lány?

Figyelt kérdés

A szitu egy kicsit bonyolult, de megpróbálom érthetően leírni.

Tehát van egy lány, aki tőlem kb 100km távolságra lakik, 3 hónapja szoktunk találkozgatni, általában hétvégén, vagy ő jön hozzám vagy én autózok le hozzá ( bár ez csak 1x volt hogy hívott)

na most a dolog úgy kezdődött, hogy barátság extrákkal, nem akart komoly kapcsolatot, ahogy én sem. de eltelt 1 hónap és ez változott, amikor lehívott magához, akkor szerette volna ha több lenne közöttünk mint barátság, és én is ezt akartam, de kb 2 hét után meggondolta magát, és azt mondta h maradjunk barátok extrákkal, persze azóta is szokott jönni hozzám, és olyan mintha a barátnőm lenne, fogja a kezem az utcán, kicsimnek, szivemnek szólít, egyszer azt mondta h szeret ( de én ezt annyira nem hiszem el)

és ezek a dolgok függvényében sem akar semmi többet a barátságnál. és ezt nem értem, hogy miért.. és erre ő se adott konkrét választ.


Lányok, szerintetek?

addig jó vagyok neki amíg nem talál mást??


én 24 vagyok ő 23. mindketten dolgozunk már.


2014. jan. 5. 11:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem akar komolyat annyi biztos. Inkább csak látszatkapcsolatot, kirakatpasiként tart addig ameddig nem talál valakit. Ha ez neked elég és te sem akarsz többet akkor maradj így, ha pedig nem akkor valószínű vége a barátságnak is.
2014. jan. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
igen, én is erre tippelek, én többet szeretnék tőle, de ő ezekszerint láthatóan nem. és ha szóba is kerül a kapcsolat téma, jön a szokás kérdés: megint kezded?
2014. jan. 5. 11:55
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem csak baráti kapcsolatot akar, minden amit leírtál eléggé erre utal. De ettől még nem kell elfelejteni meg ilyenek. Legyetek barátok, az is klassz dolog ha jól elvagytok egymással.
2014. jan. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok egy lánnyal, mondjuk mi össze is fekszünk, nem is egyszer. Szerintem csak nem akarja teljesen feladni az eddigi életvitelét, szeret téged, de nem akar össze bútorozni, meg ilyesmi. Meg akarja tartani a függetlenség látszatát.
2014. jan. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
mi is összefekszünk nem is egyszer. tehát egy szimpla barátságnál azért ez több. persze ha valaki kérdezi hogy együtt vagyunk akkor azt mondja egyből, hogy nem. mert végülis nem is ! :D
2014. jan. 5. 12:17
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem benned van a hiba és nem is hiszem, hogy esetleg jobbat keresne. Megvan a saját kis élete és azt egyenlőre nem akarja feladni, lehet egyszer megégette magát, ezért viselkedik így. Viszont nem ver át, megmondja mi a szitu. Valljuk be, nekünk férfiaknak azért annyira nem nagy sértés, ha testileg kihasználnak, tehát szerintem rosszul nem járhatsz. Ha esetleg elhagyna, akkor meg majd találsz mást:)
2014. jan. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

igen ez lehetséges. :)

kapcsolatok terén rosszak a tapasztalati, 2 pasija volt, mind a kettő megverte :(

otthon a szuleivel vállalkozásàban dolgozik ( vendéglátás) de pénzt nem kap érte..


én biztos tudnék váltani :)

2014. jan. 5. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!