Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tényleg olyan hű, de izgalmasnak és férfiasnak kell lenni ahhoz, hogy az embernek nője lehessen, akkor miért van, hogy az utolsó nyomorultnak is van?

Figyelt kérdés
Többé-kevésbé mindenki házas, vagy kapcsolatban él, az egyedülállók aránya ehhez képest elenyésző. Mindenki ennyire különleges?
2014. jan. 5. 13:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Most akkor mi a bajod?
2014. jan. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Csak akkor lehet kérdést kiírni, ha az embernek baja van?
2014. jan. 5. 13:35
 3/6 anonim ***** válasza:
ezek szerint te vagy az utolsó utáni
2014. jan. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
rohadt sok az egyedülálló. csak akiket kiszemelsz magadnak azoknak van párja
2014. jan. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
megértelek kérdező lány vagyok amúgy..és szerintem mindenki kapcsolatfüggő lett...mert félelmetes ez a világ és egyedül elvesznének az emberek..ezért kell melléjük valaki,akárki ,bárki vagy az aki...a lényeg hogy egyedül ne legyen,mert félelmetes,mert szomorú mert kiszolgáltatott (szerintem így is úgy is az) szóval túl van spilázva ez a kapcsolatosdi meg szerelmesdi mindenki túl reagálja...mindenki azt hiszi az élet másról sem szól csak párkapcsolatról,házasságról,szerelemről gazdagabb aki mást is lát a világból!!Az élet tele van!Csak fel kell fedezni!:)
2014. jan. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

El vagy tájolva. Ki mondta hogy izgalmas legyen és különleges? Na jó az nem árt ha nem akarom főbe lőni magam ahányszor csak megszólal de sose vártam el hogy hűde nagy és különleges valaki legyen.

Ötössel maximálisan egyetértek. Ma már mindenkinek kapcsolat kell életképtelennek érzik magukat nélküle. Túl van lihegve az egész. Rájöhetnének már hogy nem a pár tesz egésszé. Önmagadnak kell annak lenni akkor tudsz méltó társa lenni valakinek.

2014. jan. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!