Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak! Mitől tartotok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mitől tartotok egy nőt izgalmasnak, érdekesnek?

Figyelt kérdés
2013. jún. 28. 21:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
a nagy dudáitól
2013. jún. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
csinos, titokzatos, IQ-szintje rendben van, jó beszédtémái vannak.
2013. jún. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha Fassbinderről nem a f.asz jut eszébe.
2013. jún. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Pedig Fassbinder drámái tele vannak csupasz pénisszel.
2013. jún. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Értelmes, kedves, jó humorú. Legyen céltudatos, tudja mit akar.

És ha lehet, ne legyen rajta túl sok smink, vagy inkább egyáltalán ne is legyen.

Ízlések és pofonok, de nekem a kikent "plázacica" stílus nem jön be.

( Cinkes, mikor az ember reggel felébred egy csaj mellett, aki nem is ismerős neki, de olyan érzése van, mintha a párnával már találkozott volna. )

2013. jún. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Intelligens, művelt, van humora, kissé titokzatos, mindig tud valami újat mutatni magából. Társaságban úrinő, négyszemközt nyitott.
2013. jún. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

"Egy nő legyen kedves.

Egy nő legyen durva.

A konyhában egy tündér.

Az ágyban meg k***a..."

2013. jún. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én akkor tartok valakit vonzónak, ha természetes, nem sminkeli magát, és nem is alakoskodik. Kedves, vidám, megbízható. Nem szeretem a lehúzós csajokat, mert azok csak azt érdemlik, hogy "felhúzzák". Fontos,hogy empatikus legyen, hogy legyen közöttünk összhang. Ami a külsőt illeti, nos, én egyszerre szeretem a vékony és enyhén teltebb kicsit alacsonyabb nőket. Ja és ÁPOLTSÁG az fontos, (Ápoltság az nem egy kiló vakolatot jelent.) éppúgy, mint a mosoly, a búgó hang, az, hogy hozzám bújik... Jó, ha titokzatos, de rossz, ha bizalmatlan. Ez azonban kölcsönös.
2013. júl. 4. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ha szép, vagy szép hosszú haja van de lehet rövid frizurája is és jól áll neki.Jó test, feszes ruha de egy nő lehet érdekes hosszó szoknyával is és nőies viselkedéssel.
2013. júl. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Jó a segge.
2013. júl. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!