Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Abszolút logikus, hogy amint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Abszolút logikus, hogy amint rájövök, hogy valaki szimpatikus nekem, rögtön lerázom, és felhúzok gyorsan egy falat, nem?

Figyelt kérdés
2013. máj. 15. 22:14
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
logikus, ha mélyen, belül valaki mást szeretsz
2013. máj. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Miért? az jobb ha tálcán kinálod fel a szíved és becsapnak?Akkor már inkább a fal, mint a tálcás eset.
2013. máj. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Nem szeretek senkit, soha nem is voltam szerelmes, bár 21 éves vagyok..
2013. máj. 15. 22:17
 4/22 anonim ***** válasza:
Nem nem logikus.Általában azok teszik ezt akiket már átvertek és nem bízik az emberekben.Pont azt taszítja el aki szimpatikus neki...szerinted ebbe van logika?Nem sok.Egyszerűen félsz ennyi az egész.Ami nem vezet semmire.
2013. máj. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
A falat megértem, a lerázást nem. Viszont ha valaki tényleg veled akar lenni, akkor kitartó lesz és "el fog jutni hozzád". :))
2013. máj. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Igen annyit akartam mondani még hogy a fal ok ahogy az előző mondja és sok esetben az a ésszerű mert az ember óvatos,de a lerázást én sem értem igazán...
2013. máj. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Köszi ismét a válaszokat.

A kérdést természetesen ironikusnak szántam, tehát én is tudom, hogy nyilván nem ez lenne a logikus. a "vicc" az egészben hogy még csak nem is volt alkalma átverni senkinek, mert mindig én lépek hátra. És volt aki kitartóan próbálkozott, és attól csak még magasabbra építettem a falat

2013. máj. 15. 22:22
 8/22 anonim ***** válasza:
Azért 21 évesen megpróbálhatnál egy kicsit nyitottabb lenni.
2013. máj. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

És volt aki kitartóan próbálkozott, és attól csak még magasabbra építettem a falat



Akkor sok sikert a párkapcsolatokhoz:D Erre nem lehet mit mondani.Szerinted egy ilyen ember kinek kell?

Bár nem tudom férfi vagy nő vagy e,bár jelen esetben ez teljesen mindegy.Ez nem jó dolog,ez bizonyos fokig rendben hogy az ember védi magát,de van egy határ ami már nem jó,mert nem tudsz nyitni.Szóval így nem sok sikered lesz párkapcsolat terén,mert ilyen ember nem kellene szerintem sok embernek.

2013. máj. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat (mindenkinek megy a zöld kéz, már ha számít)

nő vagyok mellesleg, és tudom, hogy így semmi esélyem sincs, és így ne csodálkozzak, ha nem kellek senkinek. Nem tudom miért csinálom

2013. máj. 15. 22:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!