Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit fogunk csináln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit fogunk csinálni? Vagy úgy mégis hogy kezdjük a dolgokat?

Figyelt kérdés

Nyáron szakítottam vele, de azóta is állandóan kerülgetjük egymást, sőt, talán csak egyre jobban elmélyül a dolog mindkettőnknél, ahogy látom.

És arra jutottunk, hogy néha találkoznunk kell, mert ezt így egyikőnk se bírja. Pár nap múlva lesz az első találkozásunk, átjön délután és másnapig itt marad, nyilván lefekszünk egymással, de mégis nem lesz ez így fura? Vagy minden olyan lesz egyből mint régen? Vagy előbb beszélgetnünk kéne kicsit? Szerintetek? Az utóbbi hónapokban csak sulis dolgokról beszéltünk, szóval ilyen semmiségekről, vagy pedig komoly dolgokról, hogy nem vagyunk túl egymáson...

Aki volt már így, írja le légyszi, hogy nála hogy zajlott ez! :)

(És a dologhoz az is elég erősen hozzátartozik, hogy van barátom egyébként. De most nem az a kérdés, hogy miért fogom megcsalni, ez csak kettőnkre tartozó része a dolognak, úgyhogy a kérdésre válaszoljatok légyszi, csak ez a tény is fontos azért.)


2014. jan. 5. 15:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Nálunk a hasonló szituáció így zajlott: Átjött hozzánk, bementünk a szobámba, bámultunk egymásra hülyén, aztán megöleltem, hogy megtörjem a kínos szituációt, aztán szex, meg még egy párszor, reggel felkelt és onnantól jött a kínos rész, mikor nem akart velem reggelizni, meg maradni még, mivel nem jártunk.. lenyomott egy puszit az arcomra és lelépett.. Én meg álltam ott, úgy éreztem magam, mint egy kis ribi, aki csak arra kell majd tudatosult bennem, hogy abszolút jogos az érzés, mert tényleg csak arra kellek.. Többet nem találkoztunk ilyen céllal.. (nekem akkor nem volt barátom, sőt neki sem barátnője) Én megértem a helyzeted, de hidd el akár mennyire jó pasi, akkor sem éri meg, hogy megalázd magad ezzel.. Szerintem..
2014. jan. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Így legyen barátnőtök srácok komolyan, az elmúlt 1 évben rájöttem hogy azok a legkapobbak akinek van barátjuk. Kialudt a láng, múltkor összevesztünk, nem éltem ki magam. Beindult a vadászösztön. De olyan helyes... Csak újra azt akartam érezni mint az elején. Aztán jön a bűntudat, okolás, hibáztatás. Végül is a megcsaló mégis csak jobb.
2014. jan. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Én most úgy vagyok ezzel, hogy két lehetőség van: vagy nagyon jó lesz és akkor szuper, pont ahogy vártam. Vagy nagyon rosszul fogom magam tőle érezni és csalódok, és akkor nem fogom őt többet akarni...

De ez a mostani köztes állapot, ezt nem bírom.

2014. jan. 5. 16:14
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát nálunk ez úgy zajlott, hogy szakítottunk és elköltöztem a közös albérletből. Másnap visszamentem, hogy elvigyek még pár dolgot, mire hazaértem már üzi várt, hogy jó lett volna, ha maradok még. Utána még egyszer randiztunk, majd a következő talin felhívott a lakásába. Tudtam, hogy miért megyek... Egy ideig kínos csendben ücsörögtünk, utána megcsókolt és lefeküdtünk egymással, meg még egyszer. Reggel egymás mellett ébredtünk, felöltöztem, adtam neki egy puszit és hazamentem.


Utána még fél évig csak így randizgattunk, utána újra összeköltöztünk, majd egy évvel később ismét szét akkor véglegesen. Ennek most lesz 1 éve.

2014. jan. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!