Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kit válasszak? Elöször utáltam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kit válasszak? Elöször utáltam az egyik fiút és nem is ismertem a másikat. Most az a helyzet h mind2be belezúgtam.

Figyelt kérdés
Több mint fél éve, és ugy érzem igazságtalan h mind2jükkel egyenlöen foglalkozom. Viszont melyiket válasszam. Amit tudni kell rólam h nem vok romantikus és nem jön be a szöke haj kék szem srácfajta. A 2 fiú legjobb barátok, szal hasonloak, csak egyik vilagosbarna haju másik meg sötétbarna:P Tiszerintetek mire hallgassak? A szívemre, vagy a fejemre? (Egyik visszahúzodobb, de tuti sikeresebb lesz mint a másik. Viszont a másik az akivel sokkal könnyebben tudok beszeélni, es érdekes meg vicces is. Mondjuk a másik is vicces:P)
2014. jan. 5. 16:16
 1/4 anonim ***** válasza:
ha legjobb barátok akkor semelyiket mert akkor az akivel nem jössz össze meg fog utálni téged is és a haverját is. ha meg ezt már lebeszélték akkor úgy is tudni fogod mert az 1ik nem fog majd lépni
2014. jan. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hat asszem inkabb csak baratok maradunk, 1xuen nem tudnek egyiktol se megvalni es h ne bantsam oket asszem igy a legjobb:) nem beszeltuk meg, errol sose beszelunk
2014. jan. 5. 17:35
 3/4 anonim ***** válasza:
ez akkor sajnos egy ostoros, disznómaszkos anal DP, nincs mese...jó mondjuk a disznómaszk már lehet, hogy túlzás
2014. márc. 28. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
a jobbikot
2014. ápr. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!