Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kellemetlen helyzet?

Figyelt kérdés

Tetszik exbaràtom osztàlytàrsa. Egy suliba jàrunk és nekem õk évfolyamtàrsaim. Szòval így kicsit kellemetlenné vàlt a helyzet, nem akarom, ha esetleg a késõbbiekben összejönnénk, hogy pletykàlkodjanak ròlunk, kibeszéljenek, esetleg exem mindenbe beleüsse az orràt és magyaràzzon neki cikis dolgokat ròlam. Ismerem exem és habàr jòba maradtunk de különösebben nem foglalkozunk egymàssal, tudom hogy nagyon érdekli õt az én magànéleti dolgaim. Ebbe pedig neki nem engedhetek belàtàst. Meg hàt van új baràtnõje is neki is, szintén a sulibòl.


Szerintetek mit tegyek? Inkàbb kezdjek màssal, vagy pròbàljam meg?


2013. dec. 26. 09:12
 1/2 A kérdező kommentje:
Ha nem vele, hanem màssal kezdenék akkor màr mindenképpen sulin kívül, mert ez így elég cink..
2013. dec. 26. 09:15
 2/2 anonim ***** válasza:
Mondjuk az lenne az első, hogy csak akkor jössz össze azzal a másik sráccal, ha tudod róla, hogy nem fognak rólad pletykálni, mert mondjuk van annyira normális fajta.... És máris nincs probléma. Tudod először meg kellene ismerni a srácot, akivel járni akarsz :P
2013. dec. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!