Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikor tanuljuk meg mi, intelli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor tanuljuk meg mi, intelligens férfiak, hogy nem fogyó eszköz vagyunk az életben?

Figyelt kérdés

Ma még a ronda nők is olyan értéknek tartják magukat, amiért érdemes áldozatot hozni.

Már bocsánat, de szerintem fontosabb lenne, ha nem csak a kukacunk után mennénk folyton.


2014. jan. 5. 17:31
 1/6 Noydra ***** válasza:
Ettől még nem vagy intelligens, max felszínes...
2014. jan. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát ennek sosem lesz vége??????
2014. jan. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nem vagyok felszínes, de képmutató sem
2014. jan. 5. 17:37
 4/6 anonim ***** válasza:

1# Szóval azt mondom, hogy aki nem csak a farka után megy, az felszínes? Kérlek mesélj még.


Tudod vannak igenis becsületes férfiak, azért, mert legtöbben mocskok vagy téged átvertek, nem azt jelenti, hogy mindenki ilyen felszínes patkány.

2014. jan. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az inteligens férfiak nem a kukacuk után mennek (mindig).

Inteligens ember egyes számban beszél, mert tudja, hogy

mindenki más és más. Vagy ez "királyi többes?"

2014. jan. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Noydra ***** válasza:

... Arra értettem a felszínességet, hogy az ember értékét a külseje határozza meg a kérdés szerint.

Nem vert át senki, félteérthető volt a válaszom. Ellenben a kérdés is úgy szar, ahogy van.

2014. jan. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!