Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valóban ilyen nehéz normális-i...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban ilyen nehéz normális-intelligens párt találni? Mit mond a nagy számok törvénye?

Figyelt kérdés

Párválasztás a Magyar Ifjúság 2012 tanulmány tükrében.


[link]



2013. szept. 23. 10:57
 1/7 anonim ***** válasza:

Köszönjük a reklámot.

Kérdést sajnos nem tettél fel.

2013. szept. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez a cikk tipikus példa arra, hogy manapság az emberek igényei mennyire el vannak szállva a realitástól.


Meg persze az is vicces, hogy elvileg hithű vallásos írását olvassuk, és a szöveg alapján rasszista, sznob, és akkora az egója, hogy felér egészen addig a személyig, akihez imádkozni szokott.

2013. szept. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, ilyen nehéz.
2013. szept. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hol lehet a hiba? (nem kell így jártam anyátokban-t nézni, nem keletkeznek gyík gondolatok) :)
2013. szept. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A helyzet az, hogy ma itthon (különösen nagyobb városokban) a mai fiatalok között már nem számít normálisnak az aki vallásos. Jellemzően alsóbb társadalmi rétegekben, idősek közt, ahol még több a tudatlan ember, nagyobb a vallásosság.


Egy mai természettudományos ismeretek mellett a világegyetemet dokumentumfilmekből, internetes enciklopédiákból, stb. kicsit is ismerő fiatal kb. idiótának tartja azokat a vallásosokat, akiknek a világképe a világ akkori egyik eldugott szegletében 2000 éve élő embereknek kitalált valláson alapul (melynek megalkotói a kor akkori természettudományos ismereteivel sem rendelkeztek).

2013. szept. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A vallásosság és az intelligencia közti átfedés elég alacsony...
2013. szept. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez... kiszamolta xD Mint az Igy jartam anyatokkalban...


Bocsanat de a csurog a nyaluk es lenvaszonban jarnak mondatnal kileptem. Az ilyen meg is erdemli hogy egyedul maradjon.


Mondjuk ha olyan nagy kitetel a vallasossag akkor misen meg hittanon akarmin vagy onkenteskedes kozben osszeszedhetnel talan egy nem nyaladzo lanyt.


Amugy megneznem a kerdezot mennyire intellektualis es jokepu hogy igy ir... Szerintem nem veletlenul van egyedul, csak ez megint a gerenda-effektus...

2013. szept. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!