Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudom elérni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudom elérni, hogy szerelmes legyen belém egy férfi és honnan veszem észre, hogy az és nemcsak szimplán tetszem neki?

Figyelt kérdés
2014. jan. 5. 18:06
 1/9 anonim ***** válasza:
érjél még egy kicsit
2014. jan. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 ASOT ***** válasza:
fiatal vagy még nagyon, igaz?
2014. jan. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
erőltetni semmit sem szabad,keresd önmagad és tanulj,keress olyat amiben örömödet leled...jobban jársz!!
2014. jan. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
nem volt még párkapcsolatom, ezért kérdezem, amúgy 17 vagyok.
2014. jan. 5. 18:19
 5/9 anonim ***** válasza:
Mit értesz férfi alatt? Mert mást fog szeretni rajtad egy 20 és egy 35 éves.
2014. jan. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
egyáltalán van olyan, hogy a párkapcsolatban mindkét fél szerelmes vagy csak tetszenek egymásnak, de az egyik jobban szeret?
2014. jan. 5. 18:26
 7/9 A kérdező kommentje:
Miért mi a különbség egy 20 és 35 éves férfi szerelme között?
2014. jan. 5. 18:27
 8/9 A kérdező kommentje:
Eddig én mindig magamat adtam, kedves voltam és adakozó és nem voltam elutasító, meg is kaptam a cukicsaj címszót, de eddig maximum csak kavartak velem(mármint csak smárolás meg tapizás discoba), de nem tudom mi kell ahhoz, hogy valaki a barátnőjének akarjon tudni
2014. jan. 5. 19:03
 9/9 anonim ***** válasza:
monyuk megkérdezed
2014. jan. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!