Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan csokoljam meg a pasim?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csokoljam meg a pasim? Szerintetek fiatal vagyok a csòkolòzáshoz?

Figyelt kérdés
A barátom 13 én pedig 12 ès most 1 hete vagyunk együtt bár 2-3 hònapja is jártunk de szakítottunk. Ő azt mondta hogy meg akar engem csòkolni, de ismerem, hogyha ott àllunk egymás elött ugyse meri. (èrettebb vagyok a koromnál) hogyan csòkoljm meg? (bocsi a rossz helyesìrásért, de telefonròl vagyok) 12/L
2014. jan. 5. 21:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen, fiatal vagy, várj még vele azért:D
2014. jan. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Megyek aludni, javaslom kövesd a szőrös állat példáját.
2014. jan. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
pasim :D
2014. jan. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
De cukik, azt mondja a pasim :))) Együtt mentek el pisilni homokvárépítés után és máris a pasija :) Egyemmeg :D
2014. jan. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
''-,- nem tudom miért kell piszkálni? Én értelmeset kérdeztem èrtelmesen válaszoljál legyszives! Azt mondd meg hogy te 12 èves korodba homokvárat èpìtettèl? Szerintem nem. Most mit mondjak pasim helyett? Egyszer egy 13 èves pàromat irt ès leszolta mindenki. Tiszta szègyen amit páran kèpzelnek magukrol. '-,-
2014. jan. 5. 23:57
 6/9 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de nálunk ennyi idősen a szájrapuszi ment csak, nem a hosszú smárolások... Úgy h sztem ha értelmes vagy, te se akarj 12 évesen ennél többet... 21L
2014. jan. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem akarok. Rájötten hogy nem kell nekem meg barat se nagyon. Nem baj, csak olyan lekezelőek vagytok. Ès nemértem miért.
2014. jan. 6. 20:41
 8/9 anonim válasza:

12evesen nem evvel kene foglalkozz szerintem egyebkent ha meg nem is csokoloztal akkor hogyan jartal?vagy honnan veszed vagy a suliban elkisert a bufeig vagy mi? Egyebkent en is azt hittem ennyi idosen h erettebb vagyok de mostmar jol latom h egyaltalan nem voltam az!de a te dontesed nem en dontok ugyhogy rajtad is all h mit csinalsz

15l

2014. jan. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Igen, elég fiatal vagy hozzá szerintem:)

De ez azért nemolyan nagy dolog:)

Egy hónap múlva meg azt a kérdést teszed fel hogy korai lenne-e ha lefeküdnénk?:D

2014. jan. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!