Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon miért csinalja ezt az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon miért csinalja ezt az ex barátnőm? Lányok szerintetek?

Figyelt kérdés
Lassan 3hete szakított velem. Tudja h én még többet érzek iránta. Néha szoktunk beszélni,párszor meg kérdeztem h nem e pròbáljuk meg megint de sosem mondta ki nyiltan h nrm mindig el tért a választòl. Sose mondta h hagyjam békén törődjek bele a dologab. Most találkozni fogunk és beszélni. Azt tudom h vmilyen szinten hiányzom neki. Mostanában megismerkedett egy másik.sráccal is èrdeklődik eléggé iránta is már találkoztak is ..bár még n volt semmi koztuk. Szerintetek mit akar? Miért akar velem is találkzni? Csak szòrakozik? Lányok szerintetek?
2014. jan. 5. 22:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ne kínozd magad.
2014. jan. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azt akarja, hogy legyen mellette egy valaki, aki növeli az egóját.
2014. jan. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
inkább hagyd ezt a csajt mert megint rossz vége lesz
2014. jan. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem akar megbántani még jobban, mert tisztel, szeret mint ember. De nem akar folytatást... Velem is ezt játszotta az exem, végül egy harmadik embernek kellett rábeszélnie, hogy ne csinálja ezt tovább, mert csak kínoz vele engem és nem enged továbblépni. :/
2014. jan. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!