Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Volt valakinek hasonló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Volt valakinek hasonló tapasztalata? Fiúk! Ti mit gondoltok, miért csinálja?

Figyelt kérdés
Egy éve vagyok a barátommal, és ez idő alatt a testsúlyom nem változott: 59 kiló vagyok, 157 centihez. Szerintem ez sok. Annyira mondjuk nem vészes, mert igazán jól tudok kinézni, ha akarok, de mégsem érzem jól magam a bőrömben, fogyni akarok 8-1O kilót, bele is kezdtem a fogyókúrába, ezzel nem is lenne gond. A barátom viszont egyáltalán nem támogat, sőt, ellenzi, hogy fogyjak, azt mondja ő így szeret, neki így tetszek, a kicsi hasim pedig nehogy eltűnjön, mert imádja. Néha félig viccesen azt is megjegyzi, hogy úgy már nem fog szeretni. Lehet komolyabb következménye ha lefogyok? Tényleg előfordulhat, hogy ezért elhagy?
2013. jan. 16. 22:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%
Attól fél, hogy más pasik is észrevesznek majd, ha csinosabb leszel. Baromira önző a hozzáállása! Ne a pasidért nézz ki jól, hanem magadért. Ha nem érzed jól magad, ne hagyd, bárki akármit is mondd, saját magadért változtass.
2013. jan. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát , az mindenesetre jó hogy neki tetszel ahogy vagy .

Ha elhagyna ,mert fogysz az azért furcsa lenne .

2013. jan. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem fogyj 4-6 kilót csak, és akkor mindketten jól jártok :)
2013. jan. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgy szeret ahogy vagy akkor ne erőltesd a fogyókúrát az más dolog hogy elkezdesz normálisabban étkezni és sportolni és attól kezd el csökkenni a súlyod. Lényeg az hogy nem akarja azt hogy önkínzást végezz egy ilyen apróság miatt hogy 59 kiló vagy.
2013. jan. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Mindenképp fogyni fogok, az én életem, az én testem... Így is észrevesznek pasik, a vele töltött egy év alatt is akadt több udvarló, tudja ő is...
2013. jan. 16. 22:53
 6/15 anonim ***** válasza:
Miért elképzelhetetlen,hogy tényleg így szeret?
2013. jan. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
A rendszeres sport mióta önkínzás ember????
2013. jan. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Kedves első,nem mindent túlkomplikálni..miért olyan elképzelhetetlen,hogy így szereti? A nőies nőkre bukik a legtöbb férfi,nem a vékony modellcicára..
2013. jan. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem elképzelhetetlen, ettől függetlenül, ha a kérdező nem érzi jól magát, úgy ahogy van, igenis változtasson. Ez az ő élete, nem a pasijáé.
2013. jan. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
nem azt egy szóval sem mondtam hogy a sportolás az önkínzás
2013. jan. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!