Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol is kezdjem? Volt egy barátnőm kb 2 éve szakítottunk de a mai napig találkozunk szexelünk.

Figyelt kérdés
Lènyegèben kedves "anyósom" miatt mentünk szèt mert szerinte link ember vagyok!De viszont mèg mindig szeretjük egymást de persze neki is ès nekem is van "kapcsolatom" de nem tudjuk mit csináljunk hogy újra együtt lehessünk!Szerintetek mit kène csinálnunk??? 27/F
2014. jan. 6. 00:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
hány éves a lány?
2014. jan. 6. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Talán felnőttként kéne viselkedni és most már nem anyuci apuci véleménye alapján szakítani/járni valakivel.
2014. jan. 6. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Mr. Truth ***** válasza:
Kezd hátulról mert ha elb*od kezdheted elölről... Szánalmasak vagytok mindketten :(
2014. jan. 6. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Tök jó, hogy ennyire meghatározza az életeteket az anyós-após kombó!
2014. jan. 6. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
szerintem is szánalmas... 1. vok... azért kérdem a csaj korát, mert max 18 19 lehet ilyen felfogással
2014. jan. 6. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
23 a lány de egyszerüen nem meri azt mondani otthon hogy ő már pedig engem szeret stb stb stb Ettől mièrt vagyok èn szánalmas nem èn nem merek kiállni azért akit szeretek?!?!De ha szánalmas akkor nem is kell válaszolni KÖSZ!!!!!!!
2014. jan. 6. 01:05
 7/14 anonim ***** válasza:
Az hogy 27 évesen ezt a kérdést ide kiírtad helyből szánalmas. Férfi vagy, old meg bzmeg.
2014. jan. 6. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
kb
2014. jan. 6. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
7es lègyszi menj inkább aludni mert nem erre vagyok kiváncsi kösz csá!!!!
2014. jan. 6. 01:09
 10/14 A kérdező kommentje:
Minek irtok ha szerintetek szánalmasnak tartsátok meg a vèlemènyeteket magatoknak KÖSZ
2014. jan. 6. 01:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!