Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért töröl egy volt barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért töröl egy volt barátnő Facebookról pár évvel szakítás után!? Mi ebben a logika? Hisz ismer, plusz nem is zaklattuk és zaklatjuk egymást azóta sem!

Figyelt kérdés
2 és fél hete szakítottunk mondjuk annyira komoly kapcsolat nem volt (4hónap) és akkor azonnal törölt majd. Neki kapcsolata van már, én meg Facebook-on tök egyszerű életmódot folytatok (egy két fasza profil kép és poszt, linkelés stb. tehát semmi hülye idegesítő marhaság mint a többség!). Erre minap azon kapom Magam, hogy törölt! Eddig miért volt jó a ismert? ezek után vajon nem fog ismerni? Igazság szerint nem zavar, eddig se szóltam hozzá maximum 1-2x rá irtam hogy hogy van pár szót váltottunk ennyi...csak ezt a fajta női logikátlanságot nem értem!

2014. jan. 6. 11:25
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
*Pár héttel a szakitás után, jól elirtam xd
2014. jan. 6. 11:26
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Minden kapcsolatot meg akar szakítani veled, ennyi. Vagy már nem kíván veled többé beszélgetni sem pedig azt látni miket csinálsz, miket posztolsz. Nem kell ebből nagy ügyet csinálni, friss a seb, talán jobb is így.
2014. jan. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Egyszerűen nem akar már emlékezni rád, nem akarja látni az esetleges új postjaidat, képeidet, s körülbelül ennyi.
2014. jan. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy hianyzol neki es folyton nezegeti a profilodat es, hogy lezarja magaban, törölt teged. Vagy van egy uj pasija, aki annyira feltekeny, hogy elvarta töle (amit soha nem kernek es ellenkezö esetben sem tennem meg, de vannak ilyenek).


Akarmi is a kivalto ok, az ö döntese, fogadd el.

Attol meg köszönhetsz neki az utcan, ha latod, de ne hozd fel ezt a temat. Ha valamiert ugy erezne, hogy ezen valtoztatni akar, akkor fog is. Nincs ertelme ezen ragodnod.

2014. jan. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
vagy szimplán új pasija van, aki nem szeretné ha az ismerősei között lennének exek!
2014. jan. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
nem kíváncsi rád ,nem az egyik haverja vagy hanem az exe felesleges hogy ott legyél az ismerősei között és nézegesse a dolgaid,meg te az övét
2014. jan. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Békésen váltunk el egymástól. Na meg a másik hogy (felajánlotta a barátságát). Akkor most nem értem mi van.
2014. jan. 6. 11:38
 8/12 anonim ***** válasza:
Lehet van neki normális élete, nem azzal tölti a napjait, hogy 7/24 a facebook előtt döglik, és a szakításotok óta most jutott el odáig, hogy leült a gép elé és a facebook profiljával kezdett foglalkozni.
2014. jan. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Haverom ugyan így járt. :D Annyi, hogy a csajban olt annyi gerinc, hogy írt előtte neki egy üzenetet, hogy törölni fogja, és egy szép kis körítő szöveget. (tényleg értelmes volt). Aztán kiderült, hogy a csaj új pasija egy féltékeny fszkalap, és nem akarta, hogy legyen a csajnak olyan ismerőse. Csak az a baj, hogy a csaj végigkúrta a fél egyetemet...
2014. jan. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Költőnő? ***** válasza:
a kísértés se legyen ott h meg tudjon nézni. Én megértem.....
2014. jan. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!