Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan tudott ilyen hamar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudott ilyen hamar túllépni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az ex barátnőm (17, jó tudom fiatal, de korához képest érettebb) múlt hét Hétfőn szakított, mert megkérdeztem egy másik lány nevét facen. Levélben szakított, visszaadta a cuccaim, tehát személytelenül. Mindenkinek azt mondogatta, hogy ez végleges. Én azért még próbálkoztam, mert dec. elején is volt egy ilyen szakítás, csak akkor egy hétig nem kerestem, és ő keresett magától. Ez most egy más helyzet volt: teljesen közömbös volt. Éreztem, hogy van valaki, de azt mondta az elején, hogy nem. Tegnap buktatta le magát, és bevallotta, hogy van már egy másik pasi, akivel alakul. Nem túlozva én voltam neki az első normális(an induló) kapcsolata, belém volt először szerelmes, bár már volt előttem pár pasija. Az utóbbi időben nyilván elmúlt a szerelem a sok veszekedés miatt, de még szerdán (két nappal a szakítás után) azt mondta hogy nem vagoyk közömbös. Erre szentestén benyögi, hogy van valakije. Mikor kérdőre vontam, hogy hogy tud ilyen korán túllépni, azt mondta, nem tehet róla, ezt anyujától örökölte, hogy hamar le tud zárni egy kapcsolatot, és nyitni egy új felé, nem akart ezzel megbántani. A kérdés: hogy csinálja ezt? Egy év egyenlő neki 3-4 nappal, vagy??!!!

2013. dec. 25. 11:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát így
2013. dec. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%

A nők legtöbbje szívtelen, érzéketlen és Önző, főleg velünk, a normálisokkal szemben.

Ők nem úgy működnek, mint mi. A lelkiismeretük, az egész intuíciójuk teljesen más. Nehéz megérteni. A korához képest pedig a leírás alapján egyáltalán nem érettebb. Felejtsd el és ha vissza akarja magát könyörögni egyszer küldd el a halál faszára.

2013. dec. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Istenem, mi értelme van megkérdezni azt, hogy HOGYAN? Hát így! -.- Nyilván nem szeret, és már egy ideje nem szeretett, az meg világos, hogy közömbös nem vagy neki, még is csak kapcsolatban volt veled nemrég, de ettől még vonzhatja őt egy új pasi. Nagy cucc... Mellesleg, lehet már korábban megtetszett neki az új srác, csak erről persze nagyban hallgat. Szerintem még nem is ismeri nagyon a szerelmet, valamint nem jelent neki sokat, ha a szexet is csak úgy művelte ezzel azzal előtted...
2013. dec. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Nem mondod :D ***** válasza:

:)) Ó, hagyd a fenébe....az én exem a 2 éves kapcsolaton először azt hittem 2 hét alatt lépett túl, de mint kiderült, 2 nap volt csak....szóval ennyi :) Nyugi, nem érdemelt meg s kész.

22/L

2013. dec. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!