Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 2 hete nem láttam a barátom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 hete nem láttam a barátom, minél közelebb van a találkozó annál nehezebben viselem?

Figyelt kérdés
Haza kellett utaznia az ünnepekre, meg nekem is. Mivel mindkettőnk szülei külföldön élnek így nem találkoztunk már két hete. 5 nap múlva jön haza, de egyre nehezebben viselem. Nem tudok rendesen tanulni, éjszakánként sírok, nagyon hiányzik már. Ugyanakkor tudom h ez kicsit furán hangzik, dolgozom mellette és igyekszem lekötni magam, de valahogy teljesen kikészültem már a hiányától. Mivel vonjam el a figyelmem és h vegyem rá magam a tanulásra ha folyton rá kell gondolnom?
2014. jan. 6. 16:35
 1/3 anonim ***** válasza:
47%
eljött az apokalipszis.. szerintem vágj eret!
2014. jan. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez egy normális jelenség, csak ne csinálj ebből világkatasztrófát. Pér nap, jön, megöleled, és megnyugszol. Hiszen nem vagytok összekötve, meg kell tanulnod nélküle is létezni kicsit. Ez nem végleges dolog. Na ha szakítatok, az baj lesz..
2014. jan. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Paulik Áron ***** válasza:

Szerintem szedd össze magad, gondolj arra, milyen jó lesz vele 5 nap múlva és örülj neki, hogy ilyen rendes barátod van.

Én volt, hogy 2 hónapig nem láttam a barátnőmet, mégse haltam bele.

24F

2014. jan. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!