Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy problémát próbálok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy problémát próbálok megbeszélni a barátommal, ő csak elfut előle. Ha elmondom ami rosszul esett, szintén. Mit tegyek? Örülnék, ha minél többen írnátok, mi a véleményetek erről

Figyelt kérdés

Úgy tűnt mostanában, hogy fele annyira sokat beszélgetünk a barátommal, mint régen.

Ha elmegyünk valahova, szórakozóhelyre, társaságba, rögtön elkezd mondani valamit. Pl ott voltam az egyik barátnőmmel, meg a párommal, rögtön elkezdett mesélni,dumálni valamiről, olyankor mindig volt téma.

Viszont ha velem volt, sose mondott/mesélt nekem olyanokat.

A beszélgetésünk mostanában kimerült annyiban, hogy 'szia,hogy vagy, mit csinálsz,szeretlek'Holott régen mindig elmondtuk egymásnak amit másoktól hallottunk, érdekes sztorikat, mikor melyik haverral mi történt.Ezt már csak másokkal beszéli meg.

1.Titeket ez nem zavarna?

A másik dolog,hogy olyan volt,mintha csak 'azért'lenne velem.Ha kettesben lehettünk ment a petting stb, ha szórakozóhelyen,akkor várta,hogy legyünk már kettesben,hogy történhessen valami,és a beszélgetések hiányában arra gondoltam,hogy csak a testiség miatt van velem.

Volt nemrég egy példa, amikor egy buli után az autóban elvoltunk egymással, majd hazajövet elkísért engem s a barátnőmet(előttem nem is ismerte). Egész úton a barátnőmnek mesélt valamit, úgy hogy engem le sem szart. Hát nagyon jó érzés volt,hogy amiután megvolt velem a dolog, más lánnyal beszélget olyan dologról,amit nekem sosem mondott

Kis időre rá, szépen megkérdeztem,hogy ő nem úgy látja-e hogy sokkal kevesebbet beszélünk,mint régen? És hogy rosszul esett,hogy akkor úgy nem törődött velem, olyan mintha csak a sex tartana össze.

Erre ő felháborodva írta,hogy 'bocs hogy mondtam másnak is valamit' meg hogy akik együtt vannak azok nem csak egymással beszélgetnek.Meg hogy bebizonyítja,hogy nem mániás,és nem fog lefeküdni velem.

2.Erről mi a véleményetek?

17L ő 18


2014. jan. 3. 21:10
 1/6 A kérdező kommentje:
Az a pláne,hogy ezt nem is akarja tisztázni velem, esetleg megnyugtatni,hogy többet fog figyelni rám, vagy oldjuk meg a beszélgetés problémát,hanem rögtön fenyegetőzik,hogy ok,akkor ő nem fog többet velem lenni stb..
2014. jan. 3. 21:13
 2/6 anonim ***** válasza:
Így működésképtelen a dolog. Majd ha lesz egy rendes kapcsolatod később, rájössz, hogy ez nem volt az. Normális srác igyekezne, hogy neked is minden jó legyen, és hogy megbeszéljétek a gondjaitokat. A párod szarik rád, és arra, ami bánt téged. Soha az életben semmit nem fogtok tudni megbeszélni, én a helyedben szakítanék vele, hátha észhez tér. Ha fenyegetőzik azzal, hogy szakít veled, az azt jelenti, hogy csak manipulál, és valójában neki nem jelentesz túl sokat.
2014. jan. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Azzal sosem fenyegetőzött,hogy szakít.

Most ezzel jött,hogy bebizonyítja,hogy nem szexmániás és nem fog.

Meg hogy akkor nem fog többet beszélni a barátnőimmel.

hiába mondtam neki,hogy nem az a baj,hogy beszélget velük, hanem az,hogy velem, velük ellentétben keveset beszélget és engem miközben velük dumál letojik.

2014. jan. 3. 21:21
 4/6 anonim ***** válasza:

"rögtön fenyegetőzik,hogy ok,akkor ő nem fog többet velem lenni"

Akkor ez szerinted mit jelent kiscsillag? A srác csak játszik veled.

2014. jan. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
azt úgy értette,hogy egy darabig nem fog lefeküdni velem,hogy rájöjjek,hogy nem azért van velem.
2014. jan. 3. 21:25
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem mondd el/írd le neki nyugodtan, kifejtve, hogy nem a szexel van bajod, hanem a beszélgetés hiányával. Amire nem az a megoldás, hogy most akkor nincs szex, vagy kevesebb van, hanem simán többet kell beszélgetni. Ha ezt nem fogja fel, fölösleges folytatni.
2014. nov. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!