Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám csökkenteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám csökkenteni akár egy kicsit a barátomhoz való ragaszkodásom?

Figyelt kérdés

7 hónapja vagyunk együtt a barátommal minden happy vele..én 17(L) éves vagyok ő 20 (F).

nyár elején májusba jöttünk össze, ő pont akkor érettségizett szóval csak heti 3 alkalommal tudtunk találkozni. Azonban mikor végzett vele minden nap találkoztunk és az egész nyarat együtt töltöttük és minden nap együtt aludtunk, a nap 24 órájából 18-19et együtt töltöttünk.

Mikor elkezdõdött a suli az borzalmas volt, 1hétig szinte minden este sírtam és alig tudtam aludni is nélküle.

Azt kell rólam tudni hogy nagyon érzékeny természetem van és mielőtt össze jöttem volna a barátommal súlyos depresszióban szemvedtem. Mondhatni ő húzott ki belőle.

Visszatérve kb másfél hónapig bírtam aztán egy hétfő reggel kiborultam hogy én ezt nem bírom vele akarok lenni, így 3-4 hétig (több mint 100 órát) az iskolát kerülve délelőttőnként nála voltam mivel ő halaszt most egy évet a sulival így nagyon jól elvoltunk, az igazolást is mindig megoldottam.

Viszont mikor ez kiderült a szüleim el akartak tőle tiltani, sikerült egy kicsit megpuhítani őket és megígértem nekik hogy több ilyen nem. Téli szünetig kibírtam végig jártam suliba. Majd a téli szünet úgyan olyan volt mint a nyár minden nap együtt alvás stb.

De annak is vége lett..és most ott tartok hogy ma se mentem be suliba ma is lógtam. Tegnap este egész este sírtam és kb 1 órát aludtam. Holnap viszont neki is dolgoznia kell és nekem is mennem kell már de megint a sírás kerülget mikor rágondolok, hogy alig fogunk találkozni.

Mit tudnék ez ellen tenni? Tudom hogy mások heti 1-szer tudnak találkozni vagy annyiszor se mi meg napi 3-4órákat és a hétvégén együtt aludhatunk de nekem ez is kevés. A tanulmányi átlagom teljesen lerontottam nem tudok semmire sem koncentrálni csak ő jár a fejembe. Mit tudnék tenni?


2014. jan. 6. 17:04
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Mázlista a a fiú :O....Ilyen csajt huuu...:D
2014. jan. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Kontrollálnod kell magad. A tanulás és a suli a legfontosabb, most nem gondolsz bele mert szerelmes vagy, de nagyon fontos, hogy anyagilag független lehess bárkitől, még a barátodtól is, ehhez pedig kell a suli, hogy képezd magad.

Ha ennyire instabil vagy, és nem tudod ezt magad megoldani, inkább beszélgess el egy pszichológussal, de így nem élheted le az életed, nem függhetsz ilyen szinten senkitől sem.

2014. jan. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Költőnő? ***** válasza:
100%

beszélj a szüleiddel őszintén és nézzetek vmi mentálhigiénés szakembert.

Ez nem egészséges.

2014. jan. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!