Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A veszekedéseket hogy lehetne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A veszekedéseket hogy lehetne csökkenteni?

Figyelt kérdés
7 hónapja vagyunk együtt, és az utóbbi időben nagyon sokat veszekszünk. És úgy érezzük mindketten, hogy vége lesz (de én tudom hogyha igen, akkor ő fogja mondani). Úgy van, h napi 5-7 órákat beszélünk skypeon, mikrofonban, és mondtam, hogy változtassunk ezen, mert szerintem emiatt is van ( de amúgy csak kéthetente találkozunk vagy 8 órét:S ) szóval a lényeg az lenne, hogy 2 órával kevesebbet beszélünk mindennap. Tehát én elmegyek tanulni, olvasni, anyuval lenni, rendet rakni, míg ő tanul, fürdik, gyúr.. mert az az igazság hogy én teljesen elhanyagoltam magam miatta, és folyton a gép előtt ülök, suliban is szar vagyok, és a szobám és egy romhalmaz. Gondoltam hogy változtassunk, de most meg ez a baja, hogy furcsa lesz, és már nem tudom hogy mit lehetne csinálni. Van valakinek valami ötlete?:S
2011. jan. 15. 13:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs, az online érintkezés magában hordozza a veszekedést, mert csomó gesztus nem jön át, ami a személyes beszélgetésnél igen. A távkapcsolatnak ez az egyik legnagyobb hátránya.
2011. jan. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
kamaszpanasz.hu
2011. jan. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Így van igaza van az első válaszolónak :/

Én is távkapcsolatba vagyok...és ugyan ebbe a helyzetbe voltam/voltunk....és mi is rengeteget veszekedünk/veszekedtünk de megbeszéltünk hogy nem fogunk egész nap gépezni hanem csak este szoktunk kicsit msn-en beszélni 1-2 órát,napközbe meg egy-egy sms...és hidd el pont elég:) Nincs is annyi veszekedés mint régebben:)Próbáljátok ki ti is:) Sok sikert;)

2011. jan. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az ingyenes dolgoknak is megvan a hátránya, ha fizetni kéne utána, már természetesebbre rövidülnének ezek az amúgy is elég mű dolgok.:)
2011. jan. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

én nem vagyok távkapcsolatban de nekem oszt ársam a bnőm és sajnos most a félévzárás mia mi is sokat veszekedtünk és mi is úgy éreztük hogy vége lessz és egy romantidkus nappal véget vetettünk a rossz dolgoknak.

uh azt ajánlom hogy következő alkalommal menjetek el sétállni és beszélgetni egy kicsit romantikázni:):)

hidd el hogy sokat fog segíteni:):)

2011. jan. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!