Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek lehetsége az hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehetsége az hogy egy fiu azért nem akar nemi kapcsolatot létesiteni egy lánnyal mert azt a lányt sok fiu barátja veszi kürül?

Figyelt kérdés
az a gondom hogy a barátom iszonyú féltékeny a fiu barátaimra aki télleg csak barátok számomra. páromnak ez nem tetszik amit persze meg is értek fordított helyzetbe nekem sem esne jól de ilyen vagyok mindig is fiu barátai voltak persze lányok is...létezik olyan hogy valaki annyira féltékeny hogy már nem is nagyon kíván velem lenni akár ez miatt..hogy arra gondol hogy megcsaltam vagy ilyesmi és nem akar velem lenni..minden működik kivéve a sex amit azzal magyaráz hogy sok a fiu barátom.
2009. nov. 30. 01:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez baromság, talán csak egy kifogás, mi köze van a szexnek a barátokhoz? A barátaidra gondol mikor kettesben vagytok vagy mi? Akkor elég nagy gond van vele.
2009. nov. 30. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%
Én kis szerszámra tippelek. Vagy rossz régi tapasztalatokra.
2009. nov. 30. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nem kicsi neki és már sexeltünk is elejébe minden szép volt aztán semmi...vagy nem kívánna engem de akkor mi a francért nem szakított velem vagy adott volna olyan jelet amiből kapcsolok vagy nem jött volna többet hozzám..lényeg az hogy zavarta hogy sok fiu szeretne engem és mi tagadás elég sűrűn hívogattak..csak azért gondoltam erre mer ha ez fordítva lenne nekem sem esne jól és talán én sem kívánnám ha hivogatnák a csajok és körülvennék mert azt hinném hogy megcsal avvagy ilyesmi.köszi a válaszok
2009. nov. 30. 01:17
 4/7 anonim ***** válasza:
63%

No elég késő van úgyhogy lehet hülyeség amit írok DE.


Nekem az az elképzelésem, hogy a közelmúltban megcsalt téged vagy meg akart. A dologtól elég rosszul érzi magát és próbál enyhítő dolgokat keresni tettére. Viszont annyira zavarja az eset, hogy inkább nem fekszik le veled.


Furcsán viselkedik mostanában? Esetleg úgy néz ki mintha titkol valamit?

2009. nov. 30. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Utolsó: valóban orbitális hülyeséget írtál.
2009. nov. 30. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Neeembiztos hogy hülyeség. Bár szerintem se valószínű :D

Engem bizony zavarna a sok fiú barát. Nagyon. Szerelmes lennék de olyan: -áhbazki haggyukmár hát tégedmár minden fiú megdugott, én biztos csak kis zsírkréta lennék a sok dákóhoz képest... és kedvetlen lennék.

Megoldás: éreztesd vele hogy kell neked. Hogy vágysz rá. Nézz rá ajkad harapgálva, bizseregj bele mikor meglátod pimpijét, kelts olyan: úh mindjárelmegyekhahozzámér érzést benne. Vágyakozz, ugyanakkor légy szégyenlős mint egy tapasztalatlan kiscsaj. Tehát: -óén úgyszeretném ha nyalogatnád a mellem, áhnajó :DD nemis. <-- mond ezt. Ezzel olyan mély vágyakat bukkantasz fel amiket aztán a félénk cenzúra vissza is von és ő ezt tudni fogja és tetszeni fog neki hogy kicsit kűzdenie kell érted. Vagy azért hogy levedd végre a melltartót :D

No eeekkor megjön hozzá a kedve.

2009. nov. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
hát nem viselkedik furcsán ugyanolyan és sem hiszem hogy megcsal külömben nem utazna ekkora távot értem főleg a semmiért..lényeg hogy eljutunk egy darabig már pont ott vagyunk hogy csak annyi lenne a dolga hogy bedugja és akkor valamiért nem teszi aztán szépen lassan viszaál a normálra vagyis nem sexeljünk...de ha nem kívánna akkor miért jutna el velem idáig..amugy minden van köztünk csak épp a konkrét sex nincs... amugy lehet nektek van igazatok hogy hülyeség amit kérdezek és hogy valóban nem akar engem aztán csak szépen ki akarja ezt magyarázni de lényeg hogy már szakítottam vele csak kíváncsi voltam ti mit gondoltok. köszi mindenkinek
2009. nov. 30. 10:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!