Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségem nem akar velem szexuális kapcsolatot létesíteni ellök magától. Vajon mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
2011. márc. 17. 05:17
1 2
 1/14 anonim válasza:
Vagy van valakije! Vagy valamit rosszul csinálsz!
2011. márc. 17. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Lehet van valaki aki besegit neked... vagy lehet h csak nem kívánja :S :S
2011. márc. 17. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

-Lehet hogy csak részegen akarsz vele szexelni

-Undorodik már tőled

-Van valakije

2011. márc. 17. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Biztos un már téged,minden nő unja a férjét egy idő után.
2011. márc. 17. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem benned van a hiba?? Szerintem ha figyelsz az ő igényeire is, akkor kivánná veled a szexet! Gondold át ezt is!
2011. márc. 17. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Józan, tiszta, ápolt pasi vagy? Őszintén! Megbántottad valamivel ?
2011. márc. 17. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Lehet hogy megunt,de minden nő havonta két alkalommal akkor is kívánja a szexet. Ha eltelik két hónap akkor se ,akkor úgy jártál mint én mással szexel de neked akkor is azt hazudja hogy nincs más neki. Egy nő egy idő után megunja a párját ha nincs karrier , siker,PÉNZ! Nagyon gyorsan járj utána mi a gond, vagy mi van a hát térben . Ha egy másik pasi akkor a helyedben Pénztárcát,Autókulcsot,Mindent el kell venni tőle,és kidobni az utcára mert az ilyen nőknek ez jár!!
2011. márc. 17. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Bocs, hogy itt kell megtudnod... Összejöttünk! Szia Feri ;)
2011. márc. 17. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Szerintem is kissé elfáradt a kapcsolatotok vagy ne adj ég van valaki a képben akkor viszont a másik pasit nem ártana helyre tenni, hogy tudja hol a helye..ugyanis nem a barátnődről van szó hanem a feleségedről..szóval ha más van a képben járj utána és tedd helyre a hapsit mert kissé eltévesztette hogy merre hány méter..nem pattoghat, mert ő a betolakodó!
2011. márc. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szerintem kérdezd meg tőle.
2011. márc. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!